معرفی فناوری های ماشین ظرفشویی جی پلاس

اقتصاد100- جی پلاس یکی از برندهای معتبر ایرانی است که سابقه نمایندگی محصولات الجی را بر عهده داشته است. این برند با ارائه محصولات متنوعی نظیر ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، تلویزیون و … اعتبار خوبی در میان مشتریان به دست آورده است.

معرفی فناوری های ماشین ظرفشویی جی پلاس

به گزارش گروه لوازم خانگی به نقل از الکا، از بهترین برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی که در تمامی آن ها وجود دارد می توانیم به برنامه شستشوی ظروف کریستال و بلور، تعیین درجه مناسب آب و صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کنیم.

معرفی فناوری های ماشین ظرفشویی جی پلاس

Program: جهت انتخاب برنامه شستشو مناسب لازم است از کلید Program یا P استفاده کنید.

Intensive: این برنامه برای شستشوی ظروفی که شدت آلودگی آنان بسیار بالا است به کار می رود.

Eco: برنامه Eco به عنوان شستشوی اقتصادی شناخته می شود چون با فعال کردن آن در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود.

Pre-wash: کاربرد این برنامه پیش از شستشو است. در مواقعی که ظروف به خیس خوردن نیاز دارند لازم است از این برنامه استفاده کنید سپس برنامه دیگری را به کار ببرید.

90/60 Min: با استفاده از این برنامه شستشوی ظروف در یک ساعت یا یک ساعت و نیم انجام می شود. بهتر است از این برنامه جهت شستوی ظروف با شدت کثیفی بالا استفاده کنید.

Quick 30: این برنامه با نام های Quick 30، 30 Min، Rapid در ماشین ظرفشویی های جی پلاس دیده می شود که برای شستشوی ظروف با میزان کثیفی کم پیشنهاد می شود.

Light: از این برنامه برای شستشوی ظروف حساس در برابر گرما استفاده می کنند.

Self- clean: این برنامه برای شستشوی ظروف به کار برده نمی شود بلکه برای تمیز کردن داخل ماشین ظرفشویی استفاده می شود.

Half load: برنامه Half load در زمانی به کار برده می شود که نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی پر شده باشد. پی از چیدن ظروف و روشن کردن دستگاه این برنامه را فعال کنید. این برنامه هر دو سبد را شستشو داده و در زمان هم صرفه جویی می کند.

Auto: این برنامه در برخی از مدل های ماشین ظرفشویی دیده می شود و استفاده از آن در شستشوی روزانه ظروف کاربرد دارد. همچنین این برنامه دارای سنسور تشخیص چربی ظروف است.

Quick and Dry: پس از شسشتوی ظروف در سریع ترین زمان ممکن به وسیله این برنامه عمل خشک کردن آن ها نیز انجام می شود. البته دکمه Dry در برخی از ماشن ظرفشویی های جی پلاس به صورت تنها نیز وجود دارد.

Child Lock: با فشردن این دکمه در ماشین ظرفشویی عملکرد قفل کودک فعال می شود.

در ماشین ظرفشویی علامتی با عنوان دو فلش دیده می شود که در صورت روشن شدن دستگاه لازم است مخزن آن را پر کنید. همچنین برنامه ای در ماشین ظرفشویی جی پلاس وجود دارد که با فعال کردن آن 1 تا 24 ساعت تاخیر در شستشو اعمال می شود.

انتهای پیام / 

منبع : الکا

وبگردی

ارسال نظر

 
.