حجم باتری گلکسی واچ ۶ بیشتر از نسل قبلی خواهد بود

اقتصاد ۱۰۰ - سری گلکسی واچ ۶ با باتری حجیم‌تری در مقایسه با نسل قبلی خود عرضه خواهد شد.

حجم باتری گلکسی واچ ۶ بیشتر از نسل قبلی خواهد بود

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل ازجی اس ام ،انتظار می‌رود نسل جدید سری‌ ساعت‌های هوشمند سامسونگ یعنی سری گلکسی واچ ۶ در ماه اوت سال جاری میلادی و همراه با گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ معرفی شود. در حالی که هنوز چندین ماه تا رونمایی از محصولات جدید سامسونگ زمان باقی مانده است، امروز اطلاعات تازه‌ای پیرامون دو مدل سری گلکسی واچ ۶ شامل گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک منتشر شده است. متأسفانه در این گزارش اشاره‌ای به ساعت گلکسی واچ ۶ پرو نشده است. 

گلکسی واچ ۶ احتمالا در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری عرضه خواهد شد و ساعت گلکسی واچ ۶ کلاسیک نیز در دو نسخه ۴۲ و ۴۶ میلی‌متری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. حالا امروز این دو ساعت هوشمند در لیست یک گواهی چینی قرار گرفتند و حجم باتری‌ مدل‌های مختلف آن‌ها مشخص شد. 

طبق لیست این گواهی، نسخه ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ و مدل ۴۲ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ کلاسیک از باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره خواهند برد. از آن سو، مدل ۴۴ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ و ۴۶ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ نیز به باتری ۴۲۵ میلی‌آمپر ساعتی مجهز خواهند بود. در این راستا، به نظر می‌رسد سری گلکسی واچ ۶ با باتری حجیم‌تری در مقایسه با سری گلکسی واچ ۵ عرضه خواهد شد. برای مقایسه، مدل ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۵ از باتری ۲۸۴ میلی‌آمپر ساعتی برخوردار است در حالی که نسخه ۴۴ میلی‌متری این ساعت به باتری ۴۱۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز است. 

در نهایت باید اشاره کرد که اخیرا شایعه‌ای اذعان داشته است حلقه چرخان سخت‌افزاری با ساعت گلکسی واچ ۶ پرو باز خواهد گشت. البته گلکسی واچ ۶ کلاسیک نیز به احتمال زیاد از حلقه چرخان بهره خواهد برد. در واقع، به نظر می‌رسد دلیل اختلاف اندازه ۲ میلی‌متری بین نسخه‌ استاندارد و کلاسیک سری گلکسی واچ ۶ وجود همین حلقه چرخان باشد. 

 

انتهای پیام

 

منبع : جی اس ام

وبگردی

ارسال نظر

 
.