آپدیت HarmonyOS 3 در دسترس کاربران هواوی واچ ۳ و هواوی واچ جی تی ۳ قرار گرفت

اقتصاد ۱۰۰ - نسخه جدید سیستم عامل HarmonyOS به تازگی برای سری هواوی واچ ۳ و همچنین هواوی واچ جی تی ۳ منتشر شده است.

آپدیت HarmonyOS 3 در دسترس کاربران هواوی واچ ۳ و هواوی واچ جی تی ۳ قرار گرفت

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از جی اس ام ،نسل فعلی ساعت‌های هوشمند پریمیوم شرکت هواوی که با نام‌های هواوی واچ ۳َ، واچ ۳ پرو، واچ جی تی ۳، واچ جی تی ۳ پرو و واچ جی تی رانر شناخته می‌شوند؛ به تازگی آپدیت HarmonyOS 3 را دریافت کرده‌اند. این آپدیت، ویژگی‌های تازه‌ای را به این ساعت‌های هوشمند آورده و بهینه سازی‌هایی نیز به همراه داشته که موجب بهبود عملکرد و عمر باتری آنها می‌شود.

شاید مهم‌ترین تغییر صورت گرفته در این نسخه از HarmonyOS، بهبود سیستم اعلان‌ها باشد. اعلان‌ها در این نسخه با وضوح و سرعت بیشتری نمایش داده شده و امکان پاسخگویی سریع نیز برای برخی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان وجود دارد.

هواوی همچنین اپلیکیشن سلامت تنفسی خود را که پیش‌تر در انحصار کاربران چینی بود؛ در دسترس تمامی کاربران این ساعت‌های هوشمند قرار داده است. این اپلیکیشن با استفاده از سنسور‌های متعدد این ساعت‌ها، عوامل متعددی مانند دمای بدن و ریتم تنفس را مورد بررسی قرار داده و وضعیت سلامت سیستم تنفسی کاربر را اعلام می‌کند.


 

واچ فیس‌های تازه‌ای با این آپدیت در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند و امکان انتخاب رنگ‌های متفاوت برای اپلیکیشن چراغ قوه نیز وجود دارد. روند انتشار آپدیت HarmonyOS 3، از هفته گذشته آغاز شده و به مرور شاهد انتشار آن برای دستگاه‌های بیشتری هستیم.

درباره آپدیت HarmonyOS 3 چه فکر می‌کنید؟ آیا از کاربران ساعت‌های هوشمند هواوی بوده و در انتظار نصب این نسخه هستید؟

انتهای پیام

منبع : جی اس ام

وبگردی

ارسال نظر

 
.