مسی ۱۰۰ میلیون دلار بیشتر از رونالدو طلب کرد!

اقتصاد 100- درباره آینده لیونل مسی با توجه به عدم تمدید قراردادش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شایعه‌های مختلفی منتشر می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها پیرامون رفتن راه کریستیانو رونالدو و حضور در عربستان‌سعودی است.

مسی ۱۰۰ میلیون دلار بیشتر از رونالدو طلب کرد!

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، لیونل مسی که سفیر گردشگری عربستان‌سعودی هم به شمار می‌رود، پیشنهادی از الهلال عربستان دریافت کرده که البته مبلغ نداشته و این بازیکن آرژانتینی ۶۰۰ میلیون یورو برای عقد قرارداد ۲ ساله با این باشگاه درخواست کرده است. یعنی رقم درخواستی مسی از سعودی‌ها برای هر سال حدود ۱۱۴ میلیون یورو بیشتر است. قرارداد رونالدو با باشگاه النصر عربستان سالیانه ۲۰۰ میلیون دلار (۱۸۶ میلیون یورو) است. البته این ادعا را شبکه «ال‌چیرینگیتو» اسپانیا مطرح کرده و مشخص نیست تا چه حد صحت داشته باشد.

بازگشت به بارسلونا، حضور در آمریکا و تیم اینترمیامی، پیوستن به کریستیانو رونالدو در لیگ حرفه‌ای عربستان‌سعودی و بازگشت به خانه با پیراهن نیوولز اولدبویز گزینه‌های لیونل مسی است.

البته آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که احتمال قبول درخواست پاری‌سن‌ژرمن برای عقد قرارداد سال سوم بیشتر از انتقالش به تیم‌های دیگر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : خبر ورزشی

وبگردی

ارسال نظر

 
.