9 خاصیت این سنگ طبیعی برای متولدین فروردین ماه

طلا و جواهر اقتصاد 100 : با توجه به فراوانی این سنگ بکارگیری آن به عنوان نگین انگشتر ماه فروردین و یا گردنبند ماه تولد فروردین رواج بسیار دارد.

9 خاصیت این سنگ طبیعی برای متولدین فروردین ماه

 دیگر سنگ ماه تولد فروردین: جاسپر

جاسپر (Jasper) یکی دیگر از انواع سنگهای ماه تولد فروردین است. نام این سنگ متولد فروردین برگرفته از واژه باستانی jaspis که در زبان یونانی به معنی سنگ لکه دار است و گونه ای کوارتز ناخالص با ترکیب شیمیایی دی اکسید سیلیسیم می باشد. همینطور یک کانی آهن دار است و ترکیب رنگ های آن اکثرا به صورت نواری یا خال خالی می باشد و خیلی کم به شکل کمرنگ مشاهده می شود. با توجه به فراوانی این سنگ بکارگیری آن به عنوان نگین انگشتر ماه فروردین و یا گردنبند ماه تولد فروردین رواج بسیار دارد.

جاسپر سنگ ماه تولد فروردین

این سنگ متولد فروردین به صورت کلی غالبا به رنگ سرخ با ناخالصی های سیاه رنگ مشاهده می شود. ناخالصی های به رنگ سیاه روی آن در اثر وجود اکسید آهن می باشد. این سنگ شانس فروردین به دلیل ساختار شش وجهی هگزاگونال با درجه سختی بالایی در حدود ۶ تا ۵-۷، خوب تراش داده می شود. در برخی منابع معتبر نقل شده که جاسپر مهمترین و اصلی ترین سنگ ماه تولد فروردین مرد و زن می باشد چراکه وابسته به سیاره این ماه می باشد.

خواص جاسپر به عنوان سنگ ماه تولد فروردین:

۱- این گونه از انواع سنگهای ماه تولد فروردین برای کیسه صفرا و قسمت زیر شکم مفید و اثر بخش بوده و موجب ترشحات و جریان مواد سیال از کیسه صفرا کبد و کلیه ها می شود و در بهبود عملکرد سیستم دفع شرکت کرده و تاثیر بسزایی دارد.

۲- موجب تعادل و مانع از به وجود آمدن سنگ کلیه و کاهش حالت تهوع و تسکین و بهبود یافتن دردها می شود.

۳- این سنگ ماه فروردین مردانه و زنانه، با کنترل چاکرای شبکه خورشیدی دلهره، اضطراب و هراس را از بین برده و اراده و قدرت روحانی را زیاد می کند.

۴- این سنگ ماه فروردین مرد و زن برای غلبه بر خستگی بسیار مفید می باشد.

۵- از مالک خود در برابر گزش به وسیله مار و عنکبوت محافظت به عمل می آورد.

۶- سودمند در بهبود عملکرد کبد، طحال و موضوعات مربوط به لوزالمعده است.

۷- استفاده از این بعنوان سنگ ماه فروردین مردانه یا زنانه برای کاهش وزن کاربرد بسزایی دارد.

۸- برای مبارزه با یبوست، تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان تب مورد استفاده قرار می گیرد.

۹- از دیگر خواص و ویژگی های این سنگ ماه تولد فروردین می توان به تقویت سیستم گردش خون، دفع سموم و بهبود کارایی کبد اشاره کرد.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

طلا و جواهر اقتصاد 100 : نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان ساخت قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به…

اخبار سلامت

سینما در سینما