ساعت هوشمند جدید هواوی واچ آلتیمیت چیزی دارد که حتی اپل واچ هم از آن محروم است

اقتصاد ۱۰۰ - ساعت هوشمند جدید هواوی واچ آلتیمیت – Huawei Watch Ultimate به‌زودی با یک قابلیت منحصربه‌فردی عرضه می‌شود که حتی در اپل واچ هم وجود ندارد!

ساعت هوشمند جدید هواوی واچ آلتیمیت چیزی دارد که حتی اپل واچ هم از آن محروم است

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از گجت نیوز، مدت زمان زیادی نیست که ساعت هوشمند جدید  هواوی واچ آلتیمیت  رونمایی شده است. نخستین ساعت هوشمند جهان با اتصال ماهواره‌ای که بدون نیاز به اتصال سیم کارت، می‌تواند پیام کوتاه ارسال کند. اخیراً بسیاری از گوشی‌سازها در حال پیاده‌سازی اتصال ماهواره‌ای در گوشی‌هایشان هستند که به کاربران اجازه می‌دهد در مواقع اضطراری بتوانند از خدمات اورژانس درخواست کمک کنند. اما تا پیش از عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch Ultimate چنین قابلیتی در اسمارت واچ‌ها وجود نداشت.

چه چیزی در هواوی واچ آلتیمیت منحصر به فرد است؟

هواوی با عرضه گوشی‌های سری Mate 50 خود که نخستین گوشی‌های مجهز به اتصال ماهواره‌ای این برند هستند، حسابی سر و صدا کرده بود. و حالا با ساعت Watch Ultimate می‌خواهد در ارائه این فناوری در ساعت‌های هوشمند هم جزو پیشروان صنعت باشد.

ساعت هوشمند جدید هواوی واچ آلتیمیت

البته هواوی هیچ توضیح خاصی را در مورد چگونگی ارائه ارتباط ماهواره‌ای روی ساعت خودش ارائه نکرده است. حتی ما نمی‌دانیم که آیا این گجت پوشیدنی می‌تواند تماس‌های ماهواره‌ای هم بگیرد، یا آنکه فقط ارسال پیام ماهواره‌ای دو طرفه را ارائه می‌کند. متأسفانه فقدان اطلاعات رسمی کافی باعث شده کاربران در مورد این ویژگی گمانه‌زنی کنند و نتوانیم با قاطعیت در مورد آن صحبت کنیم.

اما هواوی در کنار این ساعت هوشمند همه کاره و توانمند، مشغول کار روی خانواده ساعت‌های هوشمند هواوی واچ ۴ خودش نیز هست. در مورد این محصول نیز اطلاعاتی در دست نیست، اما شنیده می‌شود که با سیستم عامل HarmonyOS (پلتفرم اختصاصی هواوی) عرضه خواهد شد. هواوی دوم یا سوم فروردین ماه میزبان یک رویداد خبری است که احتمالاً در آن از این محصولات پرده‌برداری می‌کند.

انتهای پیام

وبگردی

ارسال نظر

 
.