تیزر هواوی واچ آلتیمیت با پشتیبانی از اتصال ماهواره‌ای رسما منتشر شد

اقتصاد ۱۰۰ - اولین ساعت هوشمند هواوی که از قابلیت اتصال ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کند هفته بعد معرفی خواهد شد.

تیزر هواوی واچ آلتیمیت با پشتیبانی از اتصال ماهواره‌ای رسما منتشر شد

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از جی اس ام، براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد هواوی قصد دارد به زودی از اولین ساعت هوشمند خود با قابلیت اتصال ماهواره‌ای رونمایی کند که هواوی واچ آلتیمیت نام دارد. تا به امروز، این برند چینی هیچکدام از مشخصات فنی این ساعت جدید را اعلام نکرده است. در این راستا، هواوی امروز با انتشار تیزری تاریخ رونمایی از هواوی واچ آلتیمیت را تایید کرد. 

در تیزری که هواوی به اشتراک گذاشته شده است، کاملا مشخص است که هواوی واچ آلتیمیت از ویژگی اتصال ماهواره‌ای پشتیبانی خواهد کرد. به علاوه، این ساعت هوشمند در تاریخ ۲۳ مارس مصادف با ۳ فروردین رسما برای بازار چین معرفی خواهد شد. دیگر ویژگی قابل توجه هواوی واچ آلتیمیت قاب فلزی آن است که به نوعی یادآور ساعت‌های کلاسیک است.

شایان ذکر است که پوشیدنی جدید هواوی احتمالا محصولی جدا از سری هواوی واچ ۴ خواهد بود. البته امکان دارد این ساعت به عنوان نسخه ویژه هواوی واچ ۴ پرو نیز روانه بازار شود چرا که هواوی اخیرا دو مدل از ساعت هواوی واچ ۴ پرو را در لیست گواهی Wi-Fi Alliance ثبت کرده است. 

در نهایت باید اشاره کرد که در رویداد ۳ فروردین هواوی دیگر محصولات این برند شامل سری هواوی واچ ۴، سری هواوی P60 پرو و گوشی تاشو هواوی میت X3‌ نیز معرفی خواهند شد. البته رویداد پیش رو هواوی به رونمایی برای بازار چین اختصاص دارد و تاریخ معرفی این محصولات برای بازار جهانی به احتمال زیاد بعدا توسط این برند اعلام خواهد شد. با توجه به این موضوع، محصولات جدید هواوی با فاصله چند ماه پس از رونمایی در چین برای بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. 

انتهای پیام

منبع : جی اس ام

وبگردی

ارسال نظر

 
.