حمایت از روسیه، دلیل قرار دادن نام ایران در فهرست تحریم بازی کلش آو کلنز؟

اقتصاد ۱۰۰ - شرکت سوپرسل رسماً اعلام کرد بازی کلش آو کلنز را در ایران تحریم کرده است.دلیل این تحریم ممکن است قرار گرفتن سیاسی ایران کنار روسیه و بلاروس باشد.

حمایت از روسیه، دلیل قرار دادن نام ایران در فهرست تحریم بازی کلش آو کلنز؟

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از تکراتو، کاربران ایرانی ابتدا فکر کردند این مشکل از سمت داخل به وجود آمده است. اما شرکت Supercell تایید کرد با اعمال سیستم‌های امنیتی قرار است مانع ورود کاربران ساکن مناطق تحریم شده شود. بیانیه تحریم بازی Clash of Clans به برخی مناطق بدین گونه است:

ما به علت تحریم‌های بین‌‎المللی و تعهدات قانونی، بازی‌هایمان را در برخی از کشورها منتشر نمی‌کنیم. اگر در یک کشور پشتیبانی‌نشده قرار داشته باشید، توانایی دسترسی به بازی‌هایمان را نخواهید داشت. Clash of Clans از امروز سیستم‌های امنیتی جدیدی را اعمال کرده است که جلوی دسترسی از مناطق پشتیبانی نشده را می‌گیرد.

باید گفت ایران تنها کشوری نیست که تحت تحریم شرکت «سوپرسل» قرار گرفته است. کشورهایی چون روسیه و بلاروس قادر به دسترسی به سرورهای این بازی نیستند. با این حال، کاربران ایرانی باید راهکاری تازه برای دسترسی به سرورهای بازی مزبور پیدا کنند. گزارش‌ها حاکی از این است که هنوز بازی «کلش رویال» Clash Royal در ایران مسدود نشده است.

 

 

انتهای پیام

منبع : تکراتو

وبگردی

ارسال نظر

 
.