تصاویری از ماکت‌های سه بعدی سری آیفون ۱۵

اقتصاد ۱۰۰ -بدنه تمامی مدل‌های سری آیفون ۱۵ به جز یک مدل، در قاب‌های آیفون ۱۴ ناسازگار هستند، موضوعی که خبر از تغییر اندازه در این سری می‌دهد.

تصاویری از ماکت‌های سه بعدی سری آیفون ۱۵

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از جی اس ام ،تصاویری را به اشتراک گذاشته که در آن ماکت‌های آیفون ۱۵ با چاپ سه بعدی با اندازه دقیق با قاب‌های آیفون ۱۴ مقایسه شده‌اند و به نظر می‌رسد تغییراتی که اپل در ابعاد سری آیفون‌های پرچم‌دار بعدی خود انجام داده است، به این معناست که در اکثر موارد آنها با قاب‌های ساخته برای سری آیفون ۱۴ مناسب نیستند.

در این تصاویر نسخه‌های پرینت سه بعدی آیفون ۱۵، ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس نشان داده شده است که ظاهرا بر اساس شماتیک‌های دقیق ساخته شده‌اند. ماکت‌های سری پرو دارای لبه‌های خمیده، حاشیه‌های باریکتر و ماژول دوربین کمی بزرگتر نسبت به نسل قبل است که مطابق با شایعات طراحی شده است. همچنین در هر چهار مدل شاهد این هستیم که پورت USB-C جایگزین درگاه لایتنینگ شده است.

با فرض دقیق بودن این ماکت‌های سه بعدی که امروز منتشر شده‌اند، به نظر می‌آید تست‌های وب سایت منتشر کننده تایید می‌کند که تغییرات کوچکی در ابعاد شاسی این گوشی‌های جدید رخ خواهد داد، زیرا با قاب‌های آیفون ۱۴ پرو ناسازگار هستند، البته باید این نکته را هم اضافه کرد که ماکت آیفون۱۵پلاس با قاب‌های آیفون ۱۴ پلاس هممخوانی دارد و باید آن را استثنا قائل شد.


 

اپل پس از آنکه امسال داینامیک آیلند را به سری پرو اختصاص داد، امسال این ویژگی را به هر چهار مدل آیفون ۱۵ اضافه خواهد کرد. این بدان معنا است که اپل ناچ قدیمی آیفون را که از زمان آیفون X برای گوشی‌های پرچم‌دارش استفاده کرده بود، به طور کلی حذف خواهد کرد.

شایعات حاکی از آن است که مدل‌های آیفون ۱۵ پرو دارای حاشیه‌های نازکتر و منحنی‌تری نسبت به مدل‌های آیفون ۱۴ پرو خواهند بود. این منحنی‌های عمیق‌تر به مدل‌های پرو محدود می‌شوند و مدل‌های استاندارد آیفون ۱۵ شبیه به مدل‌های آیفون ۱۴ با لبه‌های صاف، بدنه آلومینیومی و جلو و پشت شیشه‌ای عرضه خواهند شد.

انتظار می‌رود که سری آیفون ۱۵ پرو دارای شیشه‌های جلوی خمیده‌تری باشد که بهتر در قاب دیده می‌شوند و اپل از بدنه تیتانیومی به جای فولاد ضد زنگ و دکمه‌های پاور و تنظیم صدای لمسی و غیرمکانیکی در این مدل‌ها استفاده کند.

انتهای پیام

منبع : جی اس ام

وبگردی

ارسال نظر

 
.