نسخه جدید گلکسی اسمارت‌تگ احتمالا امسال معرفی خواهد شد

اقتصاد ۱۰۰ - سامسونگ به احتمال زیاد قصد دارد از نسخه بهبودیافته تگ هوشمند خود در طی سال جاری رونمایی کند.

نسخه جدید گلکسی اسمارت‌تگ احتمالا امسال معرفی خواهد شد

به گزارش گروه دانش و فناوری و به نقل از جی اس ام، سامسونگ نسل اول تگ هوشمند خود موسوم به گلکسی اسمارت‌تگ را در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی و همراه با سری گلکسی اس ۲۱ معرفی و روانه بازار کرد. از آن زمان تا کنون،‌ غول فناوری کره جنوبی نسخه جدیدی از این گجت را عرضه نکرده است. البته این موضوع چندان نیز عجیب نیست چرا که تگ‌های هوشمند دستگاه‌هایی ساده هستند که نیاز به بروزسانی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ندارند. 

حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، ظاهرا سامسونگ قصد دارد از نسخه جدید تگ هوشمند خود به زودی رونمایی کند. طبق گزارش وبسایت Sammobile، نسل دوم گلکسی اسمارت‌تگ به احتمال زیاد در اواخر سال جاری میلادی معرفی خواهد شد. در این راستا، انتظار می‌رود این دستگاه همراه با دیگر محصولات سامسونگ مانند گلکسی زد فولد ۵، گلکسی زد فولد ۴،‌گلکسی واچ ۶ و گلکسی بادز در ماه اوت عرضه شود. 

در نهایت باید اشاره کرد که نسل جدید تگ هوشمند سامسونگ احتمالا با قابلیت‌های بهبودیافته‌ای مانند باتری بادوام‌تر، امنیت بیشتر و بیپر پیشرفته‌تر همراه شود. همچنین انتظار می‌رود بازه فاصله‌ای که این دستگاه می‌تواند لوازم شما را ردیابی کند نیز بیشتر شود. 

انتهای پیام

منبع : جی اس ام

وبگردی

ارسال نظر

 
.