بدون نوبت و فوری وام خرید خودرو بگیر/ ۱۵۰ میلیون با کارمزد هشت درصد

اقتصاد 100- مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت اسقاط تاکسی های فرسوده و انتخاب مراکز از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده، توسط تاکسیرانان خبر داد.

بدون نوبت و فوری وام خرید خودرو بگیر/ ۱۵۰ میلیون با کارمزد هشت درصد

مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت اسقاط تاکسی های فرسوده و انتخاب مراکز از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده، توسط تاکسیرانان خبر داد.

 سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، امین رهبر عصر چهارشنبه با اعلام شرایط جدید اسقاط تاکسی‌های فرسوده پایتخت، گفت: امکان انتخاب مراکز اسقاط تاکسی‌های فرسوده از طریق سامانه نوسازی ناوگان که توسط ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده راه‌اندازی شده است فراهم گردید.

وی افزود: تاکسیرانان همچنین می‌توانند برای مشاهده مراکز اسقاط منتخب با مراجعه به سایت nnhk.ir از ارزش اسقاط و کسورات اطلاع پیدا کنند.

مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی ضمن اعلام افزایش ارزش اسقاط تاکسی ها، گفت: پس از فراخوان از سوی ستاد نوسازی و اسقاط خودرو در ۱۲ مرکز اسقاط مورد تایید با اعلام قیمت واحد برای خودرو فرسوده و کسورات در سامانه مربوطه برای انتخاب توسط تاکسیرانان درج شده است.

وی عنوان کرد: برای جایگزینی تاکسی‌های فرسوده، خودرو «سمند سورن پلاس دوگانه سوز» در نظر گرفته شده که تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای مالکان ون‌ فرسوده و وام ۱۵۰ میلیونی با کارمزد هشت درصد ۶۰ ماهه با سه ماه تنفس برای تاکسیرانان سایر خودروها فراهم آمده متقاضیان برای ثبت نام نوسازی ناوگان می توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، حدود ۷۰ هزار تاکسی در پایتخت فعال است که نیمی از این ناوگان فرسوده است.

منبع:فردانیوز

وبگردی

ارسال نظر

 
.