سکه امامی پرچمدار رشد قیمت شد / قیمت انواع سکه امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

اقتصاد ۱۰۰- قیمت طلا و سکه امروز هم با گرانی دلار همراه شد و قطعات سکه به کانال بالاتر صعود کردند. قیمت قطعات سکه روز گذشته با افزایش هزار تومانی دلار همراه شده و چند پله صعود را تجربه کرده بود.

سکه امامی پرچمدار رشد قیمت شد / قیمت انواع سکه امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

امروز نیز این افزایش، غیر از سکه گرمی تمام قطعات سکه را در کانال بالاتر نشاند. معامله‌گران افزایش انتظارات تورمی را دلیل رشد حباب سکه و در پی آن، افزایش قیمت در بازار طلا طی روز جاری عنوان می‌کنند.

Screenshot 2024-04-03 at 2.43.26 PM

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهش هفت دلاری دارد و با رقم ۲۲۷۱ دلاری در حال معامله است.

سکه امامی پرچمدار رشد قیمت شد

سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین با افزایش یک میلیون و ۷۰ هزار تومانی بازگشایی شد و به کانال ۴۳ میلیونی صعود کرد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۴۳ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رشد ۴۹۰ هزار تومانی در آستانه صعود به کانال بالاتر است و روی قیمت ۳۹ میلیون و ۹۹۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه رشد ۷۰۰ هزار تومانی دارد و به کانال بالاتر راه یافت و در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. ربع سکه نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی در کانال ۱۶ میلیونی در حال معامله است. سکه گرمی امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شد و با رقم هفت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در حال معامله است.

مثقال ۱۵ میلیونی شد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است. هر مثقال طلای 18 عیار ۱۶۷ هزار تومان گران شد و در کانال ۱۵ میلیون تومانی معامله شد. این مقدار طلا با رقم ۱۵ میلیون ۵۱ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۳۷ هزار و ۲۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۷۲ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۲۶ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز چهارشنبه در تمام قطعات افزایشی است و متناسب با بالا رفتن قیمت رشد داشته است. حباب سکه امامی ۸۳۷ هزارتومان، سکه بهار ۲۲۳ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۵۶۶ هزار تومان، ربع سکه ۱۳۳ هزار تومان و سکه گرمی ۲۶۷ هزار تومان افزایش دارد.

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما