قیمت تتر از دلار پیشی گرفت

اقتصاد ۱۰۰- دلار امروز در محدوده قیمتی روز گذشته با نوسان ناچیزی معامله شد.

قیمت تتر از دلار پیشی گرفت

قیمت دلار امروز با نوسان محدود ۱۰۰ تومانی در منطقه قیمتی روز گذشته معامله شد. اسکناس آمریکایی روز گذشته در حالی هزار تومان گران شد که اخبار مربوط به حمله هوایی به سفارت ایران در دمشق مورد توجه معامله‌گران قرار گرفته بود.

Screenshot 2024-04-03 at 12.30.11 PM

دلار امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین در پله هشتم کانال دوم از کریدور ششم در حال معامله است. این در حالی است که سایر ارزهای مهم نیز از این افزایش قیمت پیروی کردند.

معامله‌گران معتقدند بازار نقدی ارز چندان تحت تاثیر تقاضا نیست و از شنبه معاملات جدی ارز در بازار آزاد آغاز خواهد شد. آنها می‌گویند اخبار سیاسی به بازار خط می‌دهد و در صورت تزریق اخبار مساعد سیاسی قیمت دلار به کف کریدور ششم برمی‌گردد.

پوند گران شد

قیمت درهم امروز با کاهش ۱۵۰ تومانی بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش، درهم با قیمت ۱۷ هزار و ۲۵۰ تومان در حال معامله است. تتر با افت ۲۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار و ۳۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با افزایش ۱۵۰ تومانی به کانال ۷۹ هزار تومانی راه یافت و با رقم ۷۹ هزار و ۴۰ تومانی در حال معامله است. امروز یورو با رقم ۶۷ هزار و ۷۳۰ تومانی معامله می‌شود و ۲۰۰ تومان گران شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت و با رقم ۴۳ هزار و ۴۶۲ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۵۴۲ تومان عرضه شد.

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما