گرانی‌ها صدای شیاطین سرخ را هم درآورد!

اقتصاد 100- هواداران منچستریونایتد برای پرواز به آلمان برای دیدار با بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا باید تقریباً ۱۰۰۰ پوند بپردازند.

گرانی‌ها صدای شیاطین سرخ را هم درآورد!

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، سرخ‌ها با بازگشت به رقابت‌های برتر اروپایی در این فصل، باید در مرحله گروهی به مصاف بایرن مونیخ بروند. آنها همچنین به مصاف گالاتاسرای و کپنهاگن نیز خواهند رفت، اما بزرگترین بازی آنها مقابل بایرن و خرید جدیدشان «هری کین» خواهد بود. آنها برای این بازی که در ۲۰ سپتامبر برگزار می‌شود به آلمان می‌روند.

با این حال، هوادارانی که امیدوارند به آنجا بروند، به دلیل هم‌زمانی با یک رویداد مهم در شهر آلمان، مجبور خواهند شد پول بیشتری برای بلیت هواپیما بپردازند. این مسابقه در طول جشنواره «اکتبرفست» که یکی از مشهورترین جشنواره‌های جهان است برگزار می‌شود، و در این زمان قیمت هتل‌ها و پروازهای مونیخ بالاتر از حد معمول است.

هواداران یونایتد ۳۷۷۹ بلیت این بازی را خریدند اما گزارش‌ها حاکی از آن است که برخی از آنها به دلیل تقاضای زیاد برای یافتن محل اقامت با مشکل مواجه خواهند شد، و برخی ممکن است مجبور شوند تا ۸۲۰ پوند برای پرواز مستقیم به مونیخ از منچستر بپردازند. نشریه میل گزارش داده که هواداران از این موضوع خشمگین هستند و سعی دارند با راه‌های خلاقانه قیمت‌ها را دور بزنند.

گفته می‌شود برخی از آنها از طریق سالزبورگ در اتریش خود را به این بازی می‌رسانند و بعضی دیگر به سوئیس می‌روند تا از آن طریق در روز بازی حاضر شوند.

انتهای پیام/

منبع : the sun

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما