رونالدو با گران‌ترین ملک شهر چه می‌کند؟

اقتصاد 100- کریستیانو رونالدو می‌تواند تراس آپارتمان لوکس خود در مرکز لیسبون، پایتخت پرتغال، را بازسازی کند و چراغ سبز بازسازی گران‌ترین ملک شهر را دریافت کرد. او دو سال پیش مجبور شد سایبان خانه را به دلیل ساخت بدون مجوز پایین بیاورد اما اکنون مجوزهای لازم را در اختیار دارد.

رونالدو با گران‌ترین ملک شهر چه می‌کند؟

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، روزنامه پرتغالی Noticias ao Minuto گفته که شورای شهر لیسبون به این فوق ستاره فوتبال اجازه ساخت «یک آلاچیق» را داده است.

در واقع جورجینا رودریگس باعث شد که سایبان مورد توجه شورای شهر قرار بگیرد، زیرا او ویدیویی ضبط شده از تراس ملک منتشر کرد که در آن رسانه‌های محلی یک سازه فلزی را در خارج از پروژه اصلی مشاهده کردند. سپس شورای شهر اعلام کرد که قصد دارد از آپارتمان دیدن کند و ماه‌ها بعد رسانه‌ها گزارش دادند که کریستیانو رونالدو تصمیم به برداشتن سایبان گرفته است.

ملک اشرافی

این آپارتمان به ارزش حدود ۷٫۲ میلیون یورو، حدود ۲۸۸ متر مربع مساحت دارد و در مقابل پارک ادواردو هفتم، که یکی از گران‌ترین مناطق مسکونی شهر است، واقع شده است. ملک دارای اسپا، اتاق سینما، استخر سرپوشیده و روباز و یک تراس بزرگ است که از روی آن می‌توان رودخانه تاگوس را مشاهده کرد.

انتهای پیام/

منبع : Marca

وبگردی

ارسال نظر

 
.