بازیکن متجاوز به تیم ملی دعوت شد !

اقتصاد 100- با وجود اینکه اشرف حکیمی مدافع پاری‌سن‌ژرمن در یک پرونده اتهام تجاوز جنسی در فرانسه متهم شده، برای بازی‌های دوستانه مقابل برزیل و پرو به تیم مراکش دعوت شد. ولید الرکراکی، سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش گفت که این کشور از مدافع پاری‌سن‌ژرمن حمایت می کند و به همین خاطر او را برای دو بازی پیش رو به اردوی تیم ملی این کشور دعوت کرده است.

بازیکن متجاوز به تیم ملی دعوت شد !

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، رکراکی در یک نشست خبری برای اولین بازی‌های مراکش بعد از جام جهانی ۲۰۲۲، فهرست نفرات خود را اعلام کرد که حضور اشرف حکیمی در این فهرست توجه‌ها را به خود جلب کرده است.  دادستانی فرانسه اشرف حکیمی را به تجاوز جنسی متهم کرد. یک زن ۲۴ ساله فرانسوی، این ملی‌پوش مراکشی را متهم کرده و پرونده قضایی علیه او باز شده است. هنوز رای نهایی درباره این بازیکن که در پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کند اعلام نشده است.

البته حکیمی اجازه خروج از فرانسه را دریافت کرد و هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا برای پاری‌سن‌ژرمن در مونیخ بازی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش گفت: «ما و همه مراکشی‌ها پشت اشرف حکیمی هستیم. او تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود بی گناه است.»

رکراکی روز دوشنبه در پاسخ به سوالی درباره حکیمی گفت: «من اغلب با اشرف صحبت می‌کنم. او بازیکن آرامی است و در زمین و خارج از زمین، قوی است. ابتدا باید به فوتبال فکر کنیم. او افرادی را دارد که کارهایش را برای او انجام می دهند. اکنون زمان حمایت از او است.»

انتهای پیام/

منبع : ایسنا

وبگردی

ارسال نظر

 
.