مهدی طارمی کاسه و کوزه پورتو را به هم ریخت!

اقتصاد 100- ستاره ایرانی تیم ملی با تصمیمش کاسه و کوزه تیم باشگاهی اش را به هم زد.

مهدی طارمی کاسه و کوزه پورتو را به هم ریخت!

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، مهدی طارمی با تصمیم به جدایی از پورتو، با نظر کادرفنی این تیم به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد تا بدین ترتیب  سیستم پورتو را بهم بریزد.

مهدی طارمی بازیکن ایرانی تیم فوتبال پورتو در این فصل نتوانسته درخشش سال‌های اخیر خود را داشته باشد و تنها ۳ گل برای پورتو در لیگ پرتغال به ثمر رسانده است. او مورد توجه باشگاه اینتر میلان ایتالیا قرار گرفت و با مدیران این باشگاه به توافق رسید و طبق اعلام اکثر رسانه‌های اروپایی قرارداد او با اینتر در تابستان به ثبت می‌رسد.

سایت «linterista» در خبری به مهدی طارمی پرداخته و در مطلب خود آورده است: طارمی پس از بازگشت از جام ملت‌های آسیا مورد تحریم کادر فنی پورتو قرار گرفته و تنها ۵۵ دقیقه فرصت حضور در ترکیب این تیم را داشته است. علاوه بر این او در دو بازی و به دلیل فنی از لیست پورتو خط خورد.

این در حالی است که سرمربی پورتو تصمیم گرفته تا در غیاب طارمی سیستم خود را به ۴-۲-۳-۱ تغییر دهد و «اوانیلسون» اکنون به عنوان تنها مهاجم هدف تیم پورتو شناخته می‌شود. شکست برابر تیم استوریل پرایا در لیگ باعث شده تا نبود طارمی بیشتر به چشم آید و ممکن است تغییراتی در دیدارهای پیش روی این تیم صورت گیرد.

 انتهای پیام/ 

 

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.

طلا و جواهر اقتصاد 100 : نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان ساخت قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به…

اخبار سلامت

سینما در سینما