برای نخستین بار در جهان

"سامسونگ" یخچال و ماشین لباسشویی خود را گارانتی 20 ساله کرد

اقتصاد100- سامسونگ، این برند مطرح لوازم خانگی جهان به منظور ارائه راه‌حل‌های کارآمد برای کاهش ضایعات، به دنبال افزایش طول عمر لوازم خانگی خود است. دراین راستا برای نخستین بار در جهان این برند، میزان ضمانت و وارنتی موتورهای اینورتر (DIT) و همچنین کمپرسورهای یخچال، ماشین لباسشویی و خشک کن ها را به 20 سال افزایش داد.

 "سامسونگ" یخچال و ماشین لباسشویی خود را گارانتی 20 ساله کرد

به گزارش گروه لوازم خانگی، فعالان حوزه لوازم خانگی سامسونگ معتقدند جایگزینی مکرر لوازم خانگی نه تنها هزینه و انرژی دارد، بلکه باعث تولید زباله های فیزیکی نیز می شود به همین دلیل هم این برند به دنبال مبارزه بیشتر با این ضایعات با راه‌حل‌های پایدار مبتنی بر دوام است که در این مسیر، ضمانت 20 ساله برای Digital Inverter Technologies2 در ماشین لباس‌شویی، خشک‌کن و یخچال خود را پشتیبانی می‌کند و این، نشان دهنده اعتماد و تعهد سامسونگ به محصولات خود است.

شروع این تعهد با تحقیق و توسعه آغاز شد. از یخچال و فریزر گرفته تا ماشین لباسشویی، هر محصول سامسونگ یک مرحله تضمین کیفیت دقیق را پشت سر می گذارد که طی آن محصولات تست می شوند تا از عملکرد صحیح آنها برای چندین سال اطمینان حاصل شود. این فرآیند یکی از دلایل اصلی شناخته شدن محصولات سامسونگ به دلیل کیفیت آنهاست.

دوام ناشی از چندین دهه نوآوری

فناوری های دیجیتال اینورتر سامسونگ (DIT) هم به طور خاص، نتیجه سرمایه گذاری این شرکت در کیفیت است و با ضمانت 20 ساله، دوره استفاده از لوازم خانگی را افزایش می دهد به این ترتیب از طریق قابلیت اطمینان، آرامش خاطر را برای کاربران فراهم می کند و ضایعات محیطی را کاهش می دهد.

 اینورترهای دیجیتال چیست و چگونه کار می کنند؟ در ماشین‌های لباسشویی، DIT به شکل یک موتور اینورتر دیجیتال (DIM) عرضه می‌شود که در طول چرخه‌های لباس‌شویی در ماشین لباسشویی استفاده می‌شود. اینورتورهای دیجیتال سامسونگ دقت و قدرت بیشتری را ارائه می‌کنند و در عین حال صدای و لرزش کمتری تولید می‌کنند. برای کاربران، دقت و قدرت بهبود یافته به معنای شستشوی سریع‌تر و کارآمدتر لباس‌هاست در حالی که صدا و لرزش کمتر به این معناست که می‌توانند در هر زمان، روز یا شب، بدون نگرانی لباس‌ها را بشویید. مزاحم اعضای خانواده عملکرد پایدار و روان فناوری دیجیتال اینورتر، با کاهش آسیب‌های ناشی از استفاده زیاد، ماشین‌های لباسشویی سامسونگ را در طول زمان بادوام‌تر می‌کند.

یخچال های اینورتر

در یخچال‌ها، فناوری اینورتر دیجیتال به شکل کمپرسورهای اینورتر دیجیتال (DIC) است که به عنوان قلب دستگاه عمل می‌کند و هوای سرد را در سراسر محفظه‌ها به گردش در می‌آورد.  این بدان معناست که یخچال‌ها در زمان‌های پرمصرف مانند روز با تنظیمات توان بالاتر کار می‌کنند و در زمان‌های کم مصرف مانند شب با تنظیمات توان کمتر کار می‌کنند و در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنندهمچنین DIC با کارآمدی هوشمند همچنین می تواند با کاهش چرخه های روشن و خاموش کردن، در مصرف انرژی صرفه جویی کند و عمر یخچال افزایش یابد.

سامسونگ درواقع با اعمال گارانتی برای فناوری‌های اینورتر دیجیتال سامسونگ، متعهد به ارائه ارزش افزوده برای سال‌های آینده به کاربران خود می‌شود. رعایت این تعهد به این معناست که قطعات مورد نیاز این لوازم خانگی حتی پس از توقف تولید، به مدت 20 سال در دسترس خواهد بود.  

البته فعلا گارانتی 20 ساله فقط برای موتورهای اینورتر و کمپرسورهای یخچال، ماشین لباسشویی و خشک کن های فروخته شده در اتحادیه اروپا و ایالات متحده امریکا قابل اعمال است.

همچنین این ضمانت 20 ساله فناوری های دیجیتال اینورتر (موتور/کمپرسور) فقط برای یخچال ها و ماشین های لباسشویی تولید شده توسط سامسونگ و سازندگان قرارداد فرعی اعمال می شود و هیچ محصولی که برون سپاری شده باشد را دربرنمی گیرد.

انتهای پیام/

 

 

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.