از پایه جواهر چه می دانید ؟

طلا و جواهر اقتصاد 100: طلا و جواهر حتی برای کسانی که علاقه‌ای به خرید این فلز گران‌قیمت هم ندارند جذاب به نظر می‌رسد. امکان ندارد در مسیر پیاده‌روی‌تان از جلوی یک گالری طلافروشی رد شوید اما چشمتان برای دقایقی روی زیورآلات پرزرق‌وبرق این ویترین‌ها قفل نشود.

از پایه جواهر چه می دانید ؟

 علاقه به طلا و جواهر از قدیم با خانم‌ها بوده و حالا با طراحی مدل‌های متنوع‌تر حوزه استفاده آن وسیع‌تر هم شده است. حتی دیگر آقایان هم می‌توانند اکسسوری‌های خاص و جذابی داشته باشند که در طراحی و ساختشان از طلا استفاده می‌شود.

اما پایه جواهر چیست و چه تفاوتی با زیورآلات طلا دارد؟ پایه جواهر در واقع جواهر خامی است که می‌توان سنگ یا نگین موردنظر خود را بر روی آن سوار کرد؛ به عبارت دیگر می‌توان گفت پایه جواهر قالب خام در طراحی جواهر است که شما می‌توانید با خرید آن جواهر موردنظرتان را مطابق سلیقه و خواست خودتان طراحی کنید. انتخاب نوع سنگی که به کار می‌برید و چیدمان نگین و سنگ‌ها روی پایه جواهر همان چیزهایی هستند که ظاهر نهایی جواهر را می‌سازند. حالا شما می‌توانید با خرید پایه جواهر خودتان ظاهر نهایی را تعیین کنید.

خرید پایه جواهر چه مزایایی دارد؟

شاید فکر کنید با خرید پایه جواهر تنها می‌توان دستی در چیدمان سنگ‌ها داشت و تا حدودی جواهر را به سلیقه شخصی نزدیک کرد؛ اما خرید پایه جواهر مزایای بیشتری دارد. می‌خواهید بدانید دقیقاً از چه مزایایی صحبت می‌کنیم؟

دست شما در انتخاب باز است!

اگر از خرید طلا و جواهر لذت می‌برید قطعاً خرید پایه جواهر و سفارشی کردن طلا برایتان هیجان‌انگیز است. شما با این انتخاب می‌توانند از نوع سنگ‌ و نگین‌ها تا رنگ جواهرات را به سلیقه خودتان انتخاب کنید و ساعت‌ها مشغول ایده دادن در مورد نحوه چیدمان نگین‌ها بر روی پایه جواهر باشید. حتی دست شما در انتخاب پایه جواهر هم باز است و می‌توانید با طرحی که در ذهنتان دارید از میان انواع متنوعی از پایه‌های خام یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در مورد نوع سنگی که می‌خواهید تصمیم بگیرید، تعداد و رنگ نگین‌ها را مشخص کنید و در نهایت منتظر آماده شدن جواهر اختصاصی‌تان بمانید.

خلاقیتتان را بسنجید!

در خرید پایه جواهر محدودیتی وجود ندارد کافیست در مورد نوع زیورآلاتتان تصمیم بگیرید و بعد برای خرید اقدام کنید. انواع مختلف پایه جواهر از پایه جواهر انگشتر، پایه جواهر دستبند، پایه جواهر سرویس و نیم ست، پایه جواهر حلقه ست و حتی پایه جواهر آویز همگی موجود هستند. تصمیمتان را بگیرید و برای یک بازی مهیج و تست میزان خلاقیت خود آماده شوید. حتماً خیلی هیجان‌انگیز است که جواهرتان را مطابق باسلیقه، تیپ و استایل شخصی خود تزئین کنید. اگر تابه‌حال چنین تجربه را نداشتید و ایده خاصی هم به ذهنتان نمی‌رسد کافیست با یک جستجوی ساده میان مدل‌های مختلف جواهر سبک موردپسندتان را پیدا کنید و بعد با کمی خلاقیت مدل اختصاصی خودتان را سفارش دهید.

قیمت را خودتان تعیین کنید!

یکی دیگر از مزایای مهم خرید پایه جواهر امکان تعیین قیمت، متناسب با بودجه ایست که برای خرید جواهر در نظر گرفته‌اید. با خرید پایه جواهر و انتخاب سنگ‌ها با خواست خود می‌توانید هزینه‌ها را کنترل کنید. برای مثال می‌توانید به جای اینکه به سراغ الماس یا جواهر گران‌قیمتی مانند مروارید بروید با خرید سنگ‌های ارزان‌قیمت‌تر در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما