راهنمای انتخاب گوشواره نقره بر اساس فرم صورت ، رنگ پوست و مو

طلا و جواهر اقتصاد 100: انتخاب گوشواره طلا یا نقره مناسب می‌تواند چهره ما را جذاب‌تر کند و باعث بهتر دیده‌شدن زیبایی‌های صورت ما گردد.

 راهنمای انتخاب گوشواره نقره بر اساس فرم صورت ، رنگ پوست و مو

 انتخاب گوشواره متناسب با فرم های انواع صورت باریک، کشیده، گرد و … می توان در زیبا نشان دادنمان بیش از پیش تاثیر گذار باشد. همچنین خرید گوشواره نقره و طلا مناسب برای انواع مدل مو ها نیز بسیار تاثیر گذار است و باعث ایجاد انواع حس های خوب در ما و اطرافیانمان می گردد و ما را جذابتر از همیشه نشان می دهد.

یکی از انواع زیورآلاتی که بانوان در کنار گردنبند، انگشتر ، سرویس و نیم ست استفاده می کنند گوشواره است. برای انتخاب یک گوشواره زیبا و خاص می توان از انواع طرح‌های طلای کلاسیک استفاده کنید و یا از طرح‌های متفاوت و مدرن بهره جست.

گوشواره‌ها در زیبا نشان دادن یک بانو نقش اساسی دارند، به خصوص اگر در انتخاب طرح و رنگ آنها دقت لازم صورت گیرد. در ادامه برای خرید مناسبترین گوشواره‌ طلا و نقره به شما کمک خواهیم کرد. در این مطلب هدف این است که معیار های اصلی در انتخاب و خرید یک گوشواره ی را به صورت کامل شرح دهیم. چند راه ساده برای خرید و انتخاب گوشواره طلا و نقره  انتخاب گوشواره مناسب بستگی به رنگ و مدل لباس، صورت ، مو و سلیقه افراد دارد، گوشواره‌ها مدل‌ های متنوعی مانند بلند ، کوتاه ، میخی ، نگین دار ، سواروسکی و … دارند که انتخاب را برای ما سخت و پیچیده می‌کنند.

برای انتخاب و خرید یک گوشواره نقره یا طلا شما می بایست به چندین مورد توجه نمایید. یکی از مهم ترین موارد دقت به فرم و شکل صورت است. علاوه بر شکل و فرم صورت موارد دیگری مثل سلیقه و علاقه‌ی شما و میزان هزینه ای که می‌خواهید برای خرید یک گوشواره نقره یا طلا استفاده کنید و همچنین  نوع استایل و یا لباسی که در نهایت قرار است با آن گوشواره طلا بپوشید و غیره اهمیت دارند. به طور مثال سلیقه های نزدیک به سبک کلاسیک گوشواره‌های بلند و پر زرق و برق را انتخاب می کنند و مناسب ترین نوع گوشواره برای این نوع سلیقه های گوشواره های زرد و طلایی است و یا گوشواره های بلند و پر زرق و برق.  نکات مهم انتخاب و خرید گوشواره مناسب برای فرم‌های مختلف صورت از آنجا که گوشواره فضای خالی بین گوش و گردن را پر می کند بنابراین اهمیت دارد هنگام انتخاب و خرید آن به فرم صورت خود و حتی به فرم گردن خود توجه داشته باشید تا در نهایت مناسب‌ترین گوشواره را برای خود انتخاب کنید.  گوشواره مناسب صورت کشیده و بیضی اگر شما دارای یک صورت کشیده هستید نباید از گوشواره های بلند یا آبشاری استفاده کنید.

این مدل گوشواره ها صورت کشیده ی شما را کشیده تر نشان خواهند داد و در نهایت از زیبایی شما کاسته می‌شود. عکس این قضیه نیز می تواند صادق باشد. گوشواره مناسب این نوع صورت گوشواره های میخی و کوتاه است همچنین گوشواره های ساده نیز می تواند برای صورت کشیده مناسب باشد.  گوشواره مناسب صورت گرد و دایراه ای اگر شما دارای صورت گرد و کوچک هستید بهتر است از گوشواره های بلند و کشیده استفاده کنید. ذکر این نکته الزامی است که وقتی ما صحبت از گوشواره های بلند و کشیده می کنیم، منظور اندازه ی نرمال این مدل از گوشواره می باشد، مگر زمانی که شما قصد دارید با یک تیپ و استایل خاص یک گوشواره ی خیلی بلند یا خیلی خاص را ست کنید.  گوشواره مناسب برای صورت فلبی و لوزی صورت های قلبی می توانند گوشواره با اندازه های متوسط و نگین دار را انتخاب کنند و به جذابیت صورت خود اضافه کنند. رنگ چشم در خرید گوشواره مناسب یکی دیگر از روش های مناسب برای انتخاب گوشواره می تواند توجه به رنگ چشم باشد.

شما می توانید با توجه به رنگ چشم های خود از گوشواره هایی استفاده کنید که دارای سنگ هایی همرنگ چشمان شما هستند. به طور مثال اگر رنگ چشم های شما سبز می باشد می توانید از گوشواره هایی که با سنگ های سبز رنگ یشم مزین شده اند استفاده کنید. این مدل و این طرح از گوشواره می تواند شما خاص تر نشان دهد نکات مهم خرید گوشواره مناسب برای مدل های مختلف مو برای انتخاب و خرید یک گوشواره طلا بهتر است به مدل موهای خود توجه داشته باشید.

شما نمی توانید با موهای بلند خود از یک گوشواره ی میخی استفاده کنید. همچنین استفاده از گوشواره های کوتاه با موهای بلند خیلی زیبا به نظر نخواهد رسید؛ دلیل این امر این است که تمام طرح و زیبایی گوشواره با موهای بلند شما پنهان خواهد شد. اگر موهای بلندی دارید ما به شما توصیه می کنیم از گوشواره های تقریبا بلند استفاده کنید، اگر گوشواره های گفته شده ساده باشند بر زیبایی استایل شما افزوده خواهد شد. اما اگر شما دارای موهای کوتاه هستید استفاده از گوشواره های کوتاه بهترین گزینه ی پیشنهادی برای شما خواهد بود. توجه به رنگ موها نیز در انتخاب و استفاده از مدل گوشواره می تواند مهم باشد.

استفاده از گوشواره های نگین دار بهتر است همراه با موهای تیره باشد تا نگین کار شده روی گوشواره زیباتر به نظر برسد. همچنین اگر شما علاقه مند به استفاده از گوشواره هایی هستید که سنگ های قیمتی روی آنها کار شده است باید بدانید این مدل از گوشواره ها با موهای براق بسیار زیباتر از آنچه فکرش را میکنید به نظر خواهند آمد. در پایان باید بگوییم برای انتخاب گوشواره اینکه شما تا چه اندازه به مدل موهای خود اهمیت می‌دهید نیز می‌تواند مهم باشد. همچنین ما به شما توصیه می‌کنیم با لباس‌های مختلف از گوشواره‌های مختلف استفاده کنید.  انتخاب گوشواره در استایل های مختلف رسمی و مهمانی و … به طور مثال برای شرکت در یک مجلس شادی و هنگامی که شما از یک لباس زیبا استفاده می‌کنید بهتر است از یک گوشواره طلای زیبا و خاص که هماهنگ با رنگ و طرح لباس شما است، استفاده کنید تا زیبایی شما را دو چندان نماید. اما زمانی که شما در یک جلسه ی رسمی و کاری شرکت می‌کنید  باید لباس های رسمی به تن داشته باشید، یا هنگامی که از روسری استفاده می کنید بهتر است از گوشواره های میخی و یا از گوشواره‌های کوتاه استفاده کنید. برای این منظور استفاده از گوشواره‌هایی که دارای یک نگین درشت هستند و میخی نیز می‌باشند می‌تواند بسیار مناسب و جذاب به نظر برسد.

نکات پایانی برای خرید یک گوشواره مناسب برای انواع مدل های صورت و مو در صورتی که یک گوشواره نگین‌دار را انتخاب کنید می توان رنگ نگین‌های آن را با رنگ لباس و یا فقط با قسمتی از طرح لباس خود ست کرد. این انتخاب زیرکانه شما را قطعا جذاب‌تر نشان خواهد داد. همچنین بهتر است برای انتخاب گوشواره طلا به رنگ پوست خود نیز توجه داشته باشید. تا هماهنگی بین زیورآلات و جواهرات شما با پوست شما و لباسی که میپوشید همواره حفظ شود.    

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.