چگونه طلا و جواهرات مناسب پوست‌مان را انتخاب کنیم؟

طلا و جواهر اقتصاد 100: با انتخاب طلا و جواهرات متناسب با پوست بدنمان می‌توانیم در تغییر دادن استایل خودمون نقش بزرگی داشته باشیم.

چگونه طلا و جواهرات مناسب پوست‌مان را انتخاب کنیم؟

یکی از نکات مهم بعد از قیمت و طرح طلا و جواهرات توجه به رنگ پوست هر فرد است. رنگ پوست در انتخاب زیورآلات بسیار مهم است بنابراین قبل از اینکه زیورآلات خریداری کنید بهتر است که در زمینه رنگ پوستتان یکم تحقیقات کوچکی داشته باشین و بدونید که رنگ پوستتون چطوریه؟ بعد زیورآلات مناسب با رنگ پوست خودتون رو انتخاب کنید و استایلتون رو حسابی تغییر بدید.

راحت ترین روش برای تشخیص تن پوست برای استفاده از طلا و جواهرات

 برای اینکه راحت ترین روش برای تشخیص رنگ پوست نگاه کردن به رگ های دستتونه. به رگ های دستتان نگاه کنید مخصوصاً قسمت مچ دست.

 اگر رنگ رگ های شما آبی و بنفش رنگ پوست شما سرد هستش.

 اگر رنگ رگ روی مچ دستتان سبز رنگه تن پوست شما گرم هستش.

اگر هر دو رنگ را با هم میبینید تن پوست شما خنثی است. بعد از اینکه رنگ پوستتان رو تشخیص دادین، بهتره بدونین که چه زیورآلاتی برای شما مناسبه.

رنگ هایی مثل آبی،سبز و نقره‌ای رنگ های سردی هستند و جواهراتی که شما استفاده می کنید اگه  رنگی متفاوت با پوست دستتان داشته باشد بهتر است  که تضاد باعث زیبایی میشود. البته می توانید زیورآلاتی که همخوانی بیشتری دارند هم استفاده کنید.   مثلا جواهراتی که در این طیف از رنگ ها قرار دارند مثل سنگ های یاقوت قرمز، بنفش و آبی بسیار برای شما مناسبند. استفاده از لعل و کهربای اصیل هم برای شما توصیه میشود.

 طلای سفید همخوانی خوبی با رنگ پوست سرد دارد.

 زبرجد هندی، عقیق، یاقوت سرخ یاقوت کبود و علیکم آمیتیس تم مناسب رنگ پوست سرد هستند و با آن کاملاً همخوانی دارد . 

چه رنگ طلا و زیورآلاتی برای پوست گرم خوبه

و اگر که رنگ پوستتان تن گرمی دارد رنگهایی مثل قرمز و طلایی و زرد و صورتی انتخاب کنید.

 جواهراتی هم که در آن ها سنگهای زینتی و قیمتی مثل یاقوت زرد، یاقوت کبود استفاده شده برای شما مناسب است. البته جواهراتی که به رنگ طلایی هم هستند با پوست شما همخوانی دارند.

 الماس سفید و پاکم با پوست شما همخوانی دارد در کل اگر رنگ پوست روشنی دارید بهتر است که از رنگ های ملایم استفاده کنید و دور جواهرات تیره  را خط بکشید. اگر  پوست تیره ای دارید اکثر طلا و جواهرات برای شما مناسب است جواهراتی که رنگ روشن داشته باشند و جواهرات رنگ تیره برای شما مناسب است.

پوست خنثی انتخاب آزاد

 افراد دارای رنگ پوست خنثی هم می توانند از رنگ های تیره و روشن به دلخواه خودشان استفاده کنند و در انتخاب جواهر کاملاً آزاد هستند. طرح‌های لویی ویتون طوری طراحی شده که مناسب تناژ پوست‌های گرم و سرد هست، برای آشنایی با برند لویی ویتون و اینکه در بازار ۲۰۲۱ با چه طرح‌های ورود کرد اینجا کلیک کنید.

چند توصیه برای انتخاب طلا و زیورآلات مناسب بر اساس رنگ لباس

در استفاده از طلا و جواهرات حتماً به نوع لباس خودتان توجه کنید بیشتر طرح هایی که کمپانی های بزرگ دنیای مد و فشن ارائه می دهند به راحتی و با هر نوع لباسی سازگار می‌شوند اما اگر می خواهید که استایل خاصی داشته باشید و جلب توجه کنید باید به انتخاب جواهرات و سنگهای قیمتی و زینتی که در آن به کار رفته است توجه بیشتری داشته باشید.

اگر رنگ لباس تان سفید است می توانید از یاقوت قرمز، یاقوت کبود و طلای زرد استفاده کنید و اگر رنگ لباس‌تان مشکی است در انتخاب طلا و جواهرات آزاد هستید زیرا هر رنگی در بستر مشکی آن را بسیار زیبا و چشم نواز ارائه می دهد.

استفاده از مروارید سفید برای لباس های با رنگ سبز، آبی و قرمز بسیار زیبا و انتخاب هوشمندانه‌ای است

اگر لباس ارغوانی دارید از جواهراتی استفاده کنید که در آن سنگ های قیمتی و زینتی مثل کوارتز، طلا و زمرد های زرد به کار رفته است.

زمرد برای لباسهای مشکی و قرمز بسیار مناسب است شما را بسیار زیبا جلوه میدهد الماس و جواهرات سیاه هم برای لباس‌های به کار می‌روند که رنگ خنثی دارد.

الماس بهترین گزینه برای ست کردن با هر نوع رنگ لباسی است زیرا الماس بسیار چشم گیر است و شما را در کانون توجه مجلس قرار می دهد. و ظاهری چشم‌نواز زیبایی به وجود می آورد.

اگر علاقه مند به  سنگ هایی مثل سنگهای زبرجد سبز و زبرجد هندی هستید؛ پیشنهاد می کنیم که این سنگ ها را در فصل‌های بهار و تابستان استفاده کنید زیرا این دو سنگ برای فصل تابستان بسیار مناسب  و آرامش بخش است. برای استایل درست و اصولی طلا و جواهرات تابستانه مقاله ست کردن گردنبند را لباس ها تابستانه را مطالعه فرمایید.

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز