8 ترفند برای ست کردن جواهرات با لباس در میهمانی ها + خانم ها شوکه نشوید!

طلا و جواهر اقتصاد 100: مهمانی ها و گردهمایی ها زمانی مناسب برای لباس پوشیدن و نشان دادن زیبایی ظاهری است. انتخاب جواهرات مناسب برای هماهنگی بیشتر با لباسی که می پوشید، به راحتی برای همه پیش نمی آید.

8 ترفند برای ست کردن جواهرات با لباس در میهمانی ها + خانم ها شوکه نشوید!

 مهم این است که زیورآلات شما منعکس کننده شخصیت شما باشد و لباس شما را بهتر نشان دهد. شیک پوشان می دانند که بااستفاده از جواهرات می شود یک لباس تکراری وخسته کننده را به لباسی که جلب توجه می کند، تبدیل کنند.

خانم ها همیشه از جواهرت برای کامل کردن استایل وظاهر خود استفاده می کردند. یکی از مهمترین نکاتی که باید به خاطر بسپارید این است که باید بدانید از چه لباسی برای چه موقعیتی استفاده کنید و بر اساس آن جواهرات مناسب انتخاب کنید. ما چند دستورالعمل در مورد چگونگی ست کردن جواهرات با لباس شما جمع آوری کرده ایم.

۱. جواهرات رامتناسب با جایی که می خواهید بروید انتخاب کنید

مانند هر لباسی که انتخاب می کنید، هنگام انتخاب جواهرات نیز باید موقعیت را در نظر بگیرید. برخی از جواهرات بهتراست فقط برای مراسم های رسمی استفاده شوند درحالی که بعضی دیگر برای استفاده های روزانه هم مناسب است.

۲.با تم رنگ مناسب شروع کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای ست کردن جواهرات با لباس، این است که این کار را با یک تم رنگی انجام دهید. از چرخه رنگ برای پیدا کردن ست های جالب استفاده کنید. نظریه رنگ به شما کمک می کند تا لباس های هماهنگ با جواهرات زیبا انتخاب کنید.

شش تکنیک اساسی برای ایجاد تم رنگ مناسب با استفاده از چرخ رنگ وجود دارد:مکمل، مشابه، سه گانه، تقسیم مکمل ، تترادیک و مربع، رنگ بندی هایی هستند که می توانید با آنها استایل خود را کامل کنید.

در کنار تم رنگ، باید نکته ای را درنظر بگیرید: اگر لباس شما دارای تن رنگ های خنثی است، انتخاب جواهرات تک رنگ به جای جواهراتی که ترکیب رنگ زیادی دارد، بهتر است. مثلا می توانید از ترکیب طلای زرد و سفید و یا رزگلد استفاده کنید.

۳.به سبک یقه ی لباس توجه کنید

وقتی می خواهید برای لباسی گردنبند انتخاب کنید، باید به سبک یقه خود در لباس توجه کنید.گردنبند نامناسب با یقه شما می تواند ناهماهنگی ایجاد کند. به طور کلی ، بهتر است متناسب بایقه ی لباس گردنبند انتخاب کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، گردنبند شما بهتراست چند سانتی متر بالاتر از نقطه شروع گردن شما باشد. گردنبندهای بلندتر با یقه هایی که جزئیات و ویژگی های زیادی ندارند، بسیار بهتر به نظر می رسند.

۴.سبک خاصی برای لباس پوشیدن انتخاب کنید

نحوه تعیین سبک لباس را می توان در جواهرات خود نیز به کار برد. اگر سبک خاصی وجود دارد که دوست دارید از آن پیروی کنید، می توانید خرید جواهرات را بسیار ساده تر کنید. آیا رنگ لباس های شما پر رنگ، مشکی و چرمی هستند؟ یا لباس های رنگی باجزییات زیاد می پوشید؟ یا شاید هم از یک سبک ساده و مینیمال استفاده می کنید.

اگر بتوانید نحوه لباس پوشیدن خود را تعیین کنید، پیدا کردن جواهرات متناسب با آن بسیار ساده تر می شود. افرادی که ظاهری عجیب و غریب تر دارند ممکن است گردنبند طلا چند لایه و گوشواره های بزرگ را انتخاب کنند.برای استایل های با ظاهر پیچیده از جواهرات کلاسیک استفاده کنید.

اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید سبک های مختلفی داشته باشید، دسته بندی جواهرات برای شما همچنان می تواند کمک کننده باشد.

۵. برای انتخاب جواهرات مناسب به رنگ پوست خود هم توجه کنید

رنگ پوست شما ممکن است بخشی از استایل شما نباشد، اما در زیبا جلوه دادن آن نقش دارد. همانطور که رنگ لباس شما می تواند رنگ پوست شما را زیبا نشان دهد، جواهرات نیز می توانند این کار را انجام دهند. رنگ پوست های روشن به خوبی با جواهرات سفید، طلایی و نقره ای ست می شوند.

رنگ پوست های خنثی به خوبی با طلا و نقره و بیشتر رنگ های جواهر ست می شوند، این بدان معناست که طلا و نقره دو رنگ متفاوت را برجسته و کامل می کنند.

۶. تعادل را رعایت کنید

به جزئیات لباس خود نگاه کنید. آیا چاپ های شلوغ و جزییات زیادی دارد؟ یا بیشتر مینیمال و الگوهای ساده دارد؟

شما می خواهید لباس و جواهراتتان هماهنگ باشند.لباس هایی که چاپ های شلوغ و جزئیات زیادی دارند، بهتر است با جواهرات ساده ست شود، در حالی که یک لباس با جزییات کمتر می تواند باجواهرات رنگی زیباتربه نظر بیاید.

۷. به وزن جواهرات دقت کنید

وزن لزوما به معنای وزن جواهرات بر حسب گرم نیست. بلکه تفاوت بین زنجیرهای ظریف و ضخیم است. بازی با جواهرات در باعث ایجاد علاقه در استایل های شما می شود. این گونه تفاوت ها در دستبند طلا و یا گردنبند بیشتر مشخص می شود.

جنس لباس شما نقطه شروع خوبی برای توجه به وزن جواهر است. برای ژاکت های بافتنی سنگین و پارچه هایی ازجنس پشم، بهتراست ازجواهرات ظریف تری استفاده کنید. در حالی که برای پارچه های سبک تر مانند پنبه، پارچه ابریشمی می توانید از جواهرات سنگین تر استفاده کنید.

۸. سعی کنید لایه بندی کنید

در حال حاضر برای خانم ها استفاده از جواهرات چند لایه ترند شده است. ترکیب گردنبندها با سه طول مختلف، راه مناسبی برای تکمیل استایل و در عین حال افزودن بافت و وزن به زیورآلات شما است. یک سنگ قیمتی بزرگ به همراه دو زنجیر زیبا برای هر ظاهر روزمره عالی است.همینطور استفاده ازچند دستبند و انگشتر نیز ترند است. استفاده از چند گوشواره هم یکی دیگر از روش هایی است که خانم ها جواهرات خود را لایه بندی می کنند.

نکات کاربردی دیگری برای ست کرن لباس با جواهرات وجود دارد:

برای انتخاب جواهرات، به جنس لباس هم توجه کنید.

از گوشواره برای بهتر نشان دادن فرم صورت استفاده کنید.

از جواهراتی که الماس دارند برای لباس های رسمی استفاده کنید.

جواهراتی که رنگ های سردی دارند را با لباس های رنگ های گرم بپوشید.

جواهرات سیاه یا طلایی را بهتراست بالباس های ساده وکلاسیک بپوشید.

ست کردن جواهرات و لباس کاری است که همه خانم ها می توانند انجام دهند. جواهرات مناسب می توانند ظاهر شما را جذاب کنند، ویژگی های ظاهری شما را بهترنشان دهند و سبک منحصر به فرد شما را به نمایش بگذارند. به همین دلیل ارزش این را دارد که نحوه ست کردن لباس ها با جواهرات را یاد بگیرید.

دانش و بینش زیادی برای هماهنگی جواهرات با نوع پوشش مورد نیاز است. در حال حاضر شما نکاتی را در اختیار دارید که به راحتی می توانید استایل خود را کامل کرده و در انتخاب لباس و جواهرخود بهتر از قبل عمل کنید.

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز