پیش بینی بازار طلا در هفته آتی

طلا و جواهر اقتصاد 100: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران امروز حباب سکه را با 300 هزار تومان افزایش 5 میلیون و 250 هزار تومان اعلام کرد.

پیش بینی بازار طلا در هفته آتی

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران  گفت:امروز قیمت اونس جهانی با 7 دلار افزایش به 2033 دلار رسید در ایران نیز قیمت طلا و سکه به دلیل نوسانات نرخ ارز روند صعودی به خود گرفت.

بذرافشان خاطرنشان ساخت : علیرغم اینکه در آستانه عید سعید مبعث هستیم اما متاسفانه داد و ستدها در بازار تغییری نداشته و رکود و کاهش تقاضا همچنان ادامه دارد.

وی حباب سکه را با 300 هزار تومان افزایش 5 میلیون و 250 هزار تومان اعلام کرد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان کرد با توجه به تعطیلی روز یکشنبه در ایران و همچنین در بازارهای جهانی ممکن است نوسان یک تا 3 درصدی داشته باشیم اما باید دید در روزهای آینده روند اونس جهانی و نرخ ارز در ایران به چه سمتی خواهد رفت و چنانچه شاهد نوسان خاصی در بازار ارز و اونس جهانی نباشیم قیمت ها در همین محدوده در نوسان خواهد بود.

در بازار ایران امروز قیمت سکه طرح جدید با 800 هزار تومان افزایش قیمت سکه طرح قدیم با 300 هزار تومان افزایش،قیمت نیم سکه با 200 هزار تومان افزایش ، ربع سکه با 200هزار تومان افزایش و سکه های گرمی بانک مرکزی نیز با 200 هزار تومان افزایش و هر گرم طلای 18عیار نیز با 40 هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته داد و ستد می شود.

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز