سحر ولدبیگی و نیما فلاح اصلا پیر نمی شوند + عکس که حس جوانی را برایشان زنده کرد

عکسی از سحر ولدبیگی و همسر نیما فلاح منتشر شده است که حکایت از این دارد که خانم بازیگر و همسرش با توجه به اینکه دهه پنجاه عمر خود را رد کرده اند اما هنوز جوان هستند.

سحر ولدبیگی و نیما فلاح اصلا پیر نمی شوند + عکس که حس جوانی را برایشان زنده کرد

سحر ولدبیگی بازیگر مشهور طنز ایرانی است که در سریال های مختلفی بازی کرده . سحر ولدبیگی بی حاشیه ترین بازیگر و زوج هنری ایران محسوب میشود. سحر ولدبیگی سالهاست که با نیما فلاح ازدواج کرده و تا کنون هیچ بچه ای نداشته اند. سحر ولدبیگی و همسرش زندگی عاشقانه و به دور از حاشیه ای دارند. در دامه عکس عاشقانه سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح  را مشاهده میکنید.

سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 تیر 1356 در تهران است. همسر نیما فلاح بازیگر متولد شده در یک خانواده هنری است، پدر او چهره پرداز مشهور سینما زنده یاد مسعود ولدبیگی است، او یک خواهر و برادر دارد، برادرش سهراب ولدبیگی عکاس و چهره پرداز است و در مورد خواهر او اطلاعاتی وجود ندارد.

زنده یاد مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی، مسعود ولدبیگی (ولدبیگیان) چهره‌پرداز و بازیگر سینما و تئاتر متولد سال 1314 در کرمانشاه است که سه سیمرغ بلورین در کارنامه هنریش برای آثاری چون از کرخه تا راین، پرده‌ی آخر، زشت و زیبا را دارد.

مسعود ولدبیگی در فیلم های ستایش، بدلکاران، بانوی کوچک، مختارنامه و...به عنوان بازیگر حضور داشته است.

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما