این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد

تغییر باورنکردنی چهره الناز حبیبی بازیگر نقش خواهر دکتر قریب بعد 20 سال

تغییر چهره بازیگر خواهر دکتر قریب، الناز حبیبی پس از 20 سال بسیاری از مردم را شوکه کرد.

تغییر باورنکردنی چهره الناز حبیبی بازیگر نقش خواهر دکتر قریب بعد 20 سال

 این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در تهران متولد شد. او دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته تدوین و لیسانس کارگردانی است.

qMsok395b4Ql

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی در یک خانواده پر جمعیت با پنج خواهر و یک برادر بزرگ شده است که بیشتر اعضای خانواده او در کشور سوئد زندگی می کنند اما خانم بازیگر به دلیل علاقه به ایران و شغل بازیگری، هرگز به مهاجرت فکر نکرده و زندگی در کشور خود را ترجیح می دهد.

الناز حبیبی مادر خود را سالهاست که از دست داده و همیشه در سالروز فوت ایشان با پستی در صفحه شخصی خود، از دلتنگی عمیق و دوست داشتن او می نویسد.

این بانوی هنرمند خود را فردی مهربان، معاشرتی، خانواده دوست و سرشار از عشق می‌داند و بزرگترین ترسش در زندگی این است که مردم یا خانواده او را دوست نداشته باشند.

الناز حبیبی

ورود الناز حبیبی به دنیای هنر

الناز حبیبی از کودکی وارد کانون پرورش کودکان شده و در ۹ سالگی به طور اتفاقی در اولین فیلم یکی از بستگان که مدیر تولید بودند انتخاب شده و مقابل دوربین رفت.

این بانوی هنرمند از نقشهای کوتاه و تک سکانس شروع به کار کرده و در آثاری همچون سریال روزگار قریب نقش آفرینی کرد تا به امروز که نقش های اول فیلم و سریال ها را بازی می کند. الناز حبیبی نقش آفرینی در تئاتر، سینما و تلویزیون را به یک اندازه دوست دارد و پذیرش نقش خود را وابسته به متن و شخصیت خود در فیلمنامه می‌داند.

الناز حبیبی حضور در سریال روزگار قریب

روزگار قریب یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی کیانوش عیاری است که نخستین بار از پاییز ۱۳۸۶ به مدت یک سال از شبکه سه سیما به نمایش درآمد.

این مجموعه بر پایهٔ زندگی محمد قریب، پزشک ایرانی و بنیان‌گذار تخصص پزشکی اطفال در ایران ساخته شده‌است. روزگار قریب از سال ۱۲۹۵ هم‌زمان با شروع تحصیلات ابتدایی تا مرگ قریب در سال ۱۳۵۳ روایت می‌شود و با وقایع آن زمان مانند کودتای رضاخان، قحطی تهران در زمان جنگ جهانی دوم، حضور متفقین در ایران هم‌زمان است.

در این مجموعه مهدی هاشمی، مهران رجبی، ناصر هاشمی، آفرین عبیسی، رضا کیانیان، حسین پناهی، شهاب کسرایی، کاوه آهنگر و پرهام کرمی ایفای نقش می‌کنند. فیلم‌برداری این مجموعهٔ از اواخر سال ۱۳۸۱ آغاز شده بود تا پاییز ۱۳۸۶ ادامه داشت. این مجموعه در شهرک غزالی فیلم‌برداری شده‌است.

از آنجایی که سریال روزگار قریب در ۵ سال فیلمبرداری شده است سن دقیق الناز حبیبی هنگام بازی در این سریال مشخص نیست. او متولد سال ۱۳۶۷ بوده و احتمالا بین سنین ۱۵ تا ۱۹ سالگی در این مجموعه نقش آفرینی کرده است.

الناز حبیبی در این سریال نقش خواهر دکتر قریب در زمان گذشته را ایفا می کند و در کنار بازیگرانی همچون مهدی هاشمی، فرحناز منافی ظاهر، مهران رجبی، ناصر هاشمی، آفرین عبیسی، رضا کیانیان، حسین پناهی و شهاب کسرایی به هنرمندی پرداخته است.

درخشش الناز حبیبی در تلویزیون

الناز حبیبی

خانم حبیبی با سریال روزگار قریب به کارگردانی کیانوش عیاری در سال ۱۳۸۶، فعالیت خود را به صورت حرفه ای در تلویزیون آغاز کرد و در سریال هایی همچون سی امین روز، تا ثریا، لبه آتش و فراموشی نقش آفرینی کرد.

اوج شهرت الناز حبیبی برای بازی در سریال دودکش۱ و پس از آن سریال دردسرهای عظیم ۱ و ۲ است که باعث بیشتر شناخته تر شدن و درخشیدن این بانوی هنرمند در تلویزیون شد.

الناز حبیبی در یک خانواده پر جمعیت با پنج خواهر و یک برادر بزرگ شده است که بیشتر اعضای خانواده او در کشور سوئد زندگی می کنند اما خانم بازیگر به دلیل علاقه به ایران و شغل بازیگری، هرگز به مهاجرت فکر نکرده و زندگی در کشور خود را ترجیح می دهد.

الناز حبیبی

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما