قیمت و تاریخ عرضه اپل واچ سری 9 رسماً مشخص شد

اقتصاد ۱۰۰ - در این مطلب نگاهی به تاریخ عرضه و قیمت‌گذاری اپل واچ سری ۹ داریم.

قیمت و تاریخ عرضه اپل واچ سری 9 رسماً مشخص شد

به گزارش گروه دانش و فناوری، اپل در رویداد WonderLust از نسل جدید ساعت‌های هوشمندش، یعنی اپل واچ سری ۹ رونمایی کرد. نسل جدید اپل واچ‌ها از تراشه قدرتمند و جدید Apple S9 بهره می‌برد و حالا به‌لطف آن، پردازش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی بهبود یافته‌اند. نتیجه این بهبود منجر به بهینه‌تر‌شدن تجربه کاربری شده است. برای اطلاع از تاریخ عرضه، قیمت اپل واچ سری 9 و جزئیات بیشتر، 

جزئیات و مشخصات ساعت هوشمند Apple Watch Series 9 را در دیجیاتو خواندید. اپل در ادامه رویدادش از جزئیات مربوط به عرضه و قیمت‌گذاری گجت پوشیدنی جدیدش نیز صحبت کرد. این ساعت هوشمند به‌زودی وارد بازار خواهد شد.

تاریخ عرضه اپل واچ سری 9

اپل واچ سری 9

با تأیید رسمی اپل، پیش‌سفارشات Apple Watch Series 9 از همین امشب شروع می‌شوند. برای ثبت‌نام در طرح پیش‌سفارش اپل واچ سری 9 باید وارد سایت اپل شده و مراحل مربوطه را طی کنید. درنهایت کوپرتینویی‌ها از روز ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریورماه) عرضه نسل جدید ساعت هوشمندشان را آغاز خواهند کرد.

قیمت اپل واچ سری 9

اپل واچ سری 9

قیمت نسل جدید اپل واچ تغییری با قبل نداشته و قیمت‌گذاری‌ها همانند قبل است. اپل واچ سری ۹ در مدل‌‌های مختلف با مشخصات سخت‌افزاری متفاوتی عرضه می‌شود. این گجت پوشیدنی در دو سایز ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری به دست کاربران خواهد رسید. قیمت این ساعت هوشمند نیز بستگی به سلولار بودن یا نبودن آن دارد. در فهرست زیر، قیمت مدل‌های اپل واچ سری ۹ را می‌بینید:

  • مدل ۴۱ میلی‌متری GPS:  قیمت ۳۹۹ دلاری
  • مدل ۴۱ میلی‌متری GPS + سلولار:  قیمت ۴۹۹ دلاری
  • مدل ۴۵ میلی‌متری GPS:  قیمت ۴۲۹ دلاری
  • مدل ۴۵ میلی‌متری GPS + سلولار:  قیمت ۵۲۹ دلاری

هنوز مشخص نیست که قیمت‌گذاری ساعت هوشمند Apple Watch Series 9 در ایران به چه‌شکل خواهد بود.

انتهای پیام

منبع : دیجیاتو
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.