گوگل ویژگی‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی را به برنامه‌ های کاربردی خود اضافه می‌کند

اقتصاد ۱۰۰ - گوگل اعلام کرد که قصد دارد برخی ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای برنامه‌ های کاربردی خود عرضه کند.

گوگل ویژگی‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی را به برنامه‌ های کاربردی خود اضافه می‌کند

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل ازسخت افزارمگ ، این قابلیت‌ها از همان ابتدا دردسترس همه کاربران در سراسر جهان قرار نمی‌گیرد. زیرا این شرکت ویژگی‌های مذکور را مانند ربات‌چت Bard، فقط در اختیار آزمایش‌کنندگان مورد‌اعتماد در ایالات متحده در قرار می‌دهد. اما تا پایان سال جاری، همه کاربران به قابلیت‌های جدید دسترسی خواهند داشت.

این ویژگی‌ های مبتنی بر هوش مصنوعی، در برنامه‌ های کاربردی گوگل از جمله گوگل داکس، جیمیل، شیت و اسلاید پیاده‌سازی خواهند شد. به عنوان مثال، در برنامه گوگل داکس، رابط کاربری جدید دسترسی آسان به هوش مصنوعی را فراهم می‌کند تا بتوانید از آن برای آغاز نوشتن استفاده کنند. پس از تولید محتوای متنی نیز به کمک هوش مصنوعی می‌توانید نوشته خود را خلاصه کرده، طوفان فکری به پا کنید و ایده‌های جدیدی به متن اضافه کنید. در جیمیل، هوش مصنوعی می‌تواند موضوع پیام شما را درک کند و براساس آن یک ایمیل کامل بنویسد. در مورد اسلاید نیز با هوش مصنوعی می‌توانید تصاویر، صدا و ویدیو را در لحظه تولید کنید تا بتوانید ارائه بهتری داشته باشید.

ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی برنامه‌ های کاربردی گوگل

گوگل ویژگی‌های زیادی را برای اپلیکشن‌های کاربردی خود درنظر گرفته است که به‌طور خلاصه شامل موارد زیر می‌شود:

  • دریافت‌کردن، پاسخ‌دادن، خلاصه‌کردن و اولویت‌بندی جیمیل
  • طوفان فکری، ویرایش، نوشتن، و بازنویسی در داکس
  • افزودن بینش خلاقانه خود به دنیای واقعی از طریق ساخت خودکار تصاویر، صدا و ویدیو در اسلاید
  • دسترسی به تحلیل‌ها از طریق داده‌های اولیه با تکمیل خودکار، تولید فرمول و دسته‌بندی در شیت
  • ایجاد پس‌زمینه جدید و یادداشت‌برداری در میت

شما حتی می‌توانید لحن نوشته خود را طوری انتخاب کنید که با موقعیت سازگارتر باشد. گوگل اعلام کرد که این قابلیت می‌تواند متن‌های شما را با لحن رسمی، طولانی، کوتاه یا نکته به نکته بازنویسی نماید. افزون بر این، هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا پیش‌نویسی براساس یک موضوع خاص ایجاد کنید، ایمیل‌های طولانی را برای صرفه‌جویی در زمان خلاصه کنید و اسنادتان را تصحیح یا حتی بازنویسی کنید.

انتهای پیام

وبگردی

ارسال نظر

 
.