اطلاعیه سامانه یکپارچه برای خریداران خودرو

اقتصاد 100- مدیر سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام کرد: سه مدل جدید از خودروهای وارداتی به لیست هشت خودروی عرضه شده اخیر افزوده شدند.

اطلاعیه سامانه یکپارچه برای خریداران خودرو

عرضه خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه از امروز وارد دور چهارم ثبت نام شد. 

متقاضیان مرحله اول خودروهای وارداتی که در اسفند ماه سال گذشته ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده‌اند، از امروز (شنبه) به مدت سه روز فرصت دارند که سه اولویت مورد نظر خود را از میان هشت خودروی وارداتی عرضه شده در این دوره از طریق سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، انتخاب کنند.  

حال بر اساس اعلام مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه خودرو ها سه خودروی جدید وارداتی به این هشت خودرو اضافه شده و بر این اساس متقاضیان اکنون می‌توانند از بین ۱۱ محصول، سه اولویت مورد نظر خود را انتخاب کنند.  

طبق آخرین اصلاحیه صورت گرفته، خودروی جتا VS۷ و جتا VS۵ با قیمت قطعی در مبادی ورودی و ونوسیا Big V (V-Online) با قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی به هشت محصول قبلی اضافه شده است.

حال متقاضیان می‌توانند از بین ۱۱ محصول زیر سه اولویت مورد نظر خود را با دقت بر اینکه ترتیب چینش اولویت‌ها حائز اهمیت است، انتخاب کنند.

به گزارش «حیات»؛ مهلت ثبت درخواست متقاضیان تا پایان روز دوشنبه (۲۹ آبان ماه) ادامه خواهد داشت و اگر متقاضیان در این دور از ثبت نام حضور پیدا نکنند می بایست تا دور بعدی ثبت نام منتظر بمانند. 

منبع:حیات

وبگردی

ارسال نظر

 
.