خبر خوب برای سهامداران/با کدملی واریزی سودهای خود را استعلام بگیرید+لینک!

اقتصاد 100-با ورود به سایت ذینفعان سهام عدالت با استفاده از کد ملی می‌توانید صورت وضعیت دارایی را ببینید و یا استعلام انجام بدهید و تاریخچه سودهای واریزشده را ببینید.

خبر خوب برای سهامداران/با کدملی واریزی سودهای خود را استعلام بگیرید+لینک!

سهام عدالت را خیلی از مردم با سود سهام عدالت ۸۰۰ هزار تومانی می شناسند.. سهام عدالت در ابتدا با واگذاری سهام از شرکت‌های دولتی به مردم بود. با طرح سود سهام عدالت، مردم در دارایی‌های دولتی سهیم شده و با فروش سهام عدالت می‌توانند به پول بیشتری برسند. خبر داغ از سهام عدالت را در ادامه همین خبر در پایگاه خبری سلام نو بخوانید.

ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی

با ورود به سایت ذینفعان سهام عدالت با استفاده از کد ملی می‌توانید صورت وضعیت دارایی را ببینید و یا استعلام انجام بدهید و تاریخچه سودهای واریزشده را ببینید.

با ورود به سامانه سهام عدالت می‌توانید مشاهده و استعلام سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید. در حال حاضر، دو سایت سهام عدالت ( ddn.csdiran.ir و sahamedalat.ir ) فعال هستند و هر کدام، قابلیت‌های خاص خود را دارند. در بخش زیر، لینک ورود به این سامانه‌ها را قرار دادیم و در ادامه، راهنمای کار با آن‌ها را بررسی کردیم. پس تا انتهای این مطلب، همراه ما باشید.

با ورود به سامانه ذینفعان سهام عدالت ( ddn.csdiran.ir ) می‌توانید استعلام سهام را انجام بدهید و یا سهام خود را مشاهده کنید.

ورود به سامانه ذینفعان سهام عدالت

بعد از ورود به سایت ویرایش سهام عدالت ( sahamedalat.ir ) می‌توانید شماره شبا را تغییر بدهید و یا شماره تلفن سهام عدالت را ویرایش کنید.

معرفی سامانه سهام عدالت

ما چندین سامانه سهام عدالت داریم که برخی از آن‎ها، کارایی ندارند و ممکن است فعال نباشند. به همین خاطر، در این بخش تصمیم داریم تا سامانه‌هایی که با سهام عدالت مرتبط هستند، معرفی کنیم:

۱- سامانه سهام عدالت sahamedalat.ir

با ورود به سایت سهام عدالت تنها می‌توانید شماره تلفن سهام عدالت را تغییر بدهید و یا شماره شبا را ثبت یا ویرایش کنید. (گزینه وضعیت واریز سود در این سایت، غیرفعال است.)

بیشتر بخوانیداز کجا بفهمم سود سهام عدالت واریز شده است؟

۲- سامانه ذینفعان سهام عدالت

با ورود به سایت ذینفعان سهام عدالت با استفاده از کد ملی می‌توانید صورت وضعیت دارایی را ببینید و یا استعلام انجام بدهید و تاریخچه سودهای واریزشده را ببینید.

۳- سایت samanese.ir

این سایت فعال نیست و در حال حاضر، برای استعلام سهام عدالت باید به سایت ذینفعان مراجعه کنید.

مشاهده و استعلام سهام عدالت

از آنجایی که بعد از هر بار اعلام واریز سود، موضوع مشاهده سهام عدالت اهمیت زیادی پیدا می‌کند، نحوه دیدن و استعلام وضعیت دارایی سهام با کد ملی را در بخش زیر بررسی کردیم.

نحوه مشاهده و استعلام سهام عدالت با کد ملی به صورت اینترنتی و از طریق سایت ذینفعان امکانپذیر است

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما