7 توصیه اقتصادی برای سود بیشتر در بازار رمز ارزها 1403

اقتصاد 100- ترکیب استراتژی‌های معاملاتی و تغییر آن‌ها در هر زمان می‌تواند اتفاق بیفتد. در این میان رعایت دائمی و مستمر برخی از نکات پایه‌ای در کنار استراتژی‌های معاملاتی می‌تواند راهگشا باشد.

7 توصیه اقتصادی برای سود بیشتر در بازار رمز ارزها 1403

در این گزارش به ارائه 7 توصیه برای کسب سودهای چند برابری در بازار صعودی امسال پرداخته ابم.

1 – آموزش مستمر

بهتر است که در کنار ترید وقت خود را صرف مطالعه پروژه های مختلف و وایت پیپر توکن های آینده کنید تا با بازارهای رمزنگاری و بلاک چین کاملاً آشنا باشید. آموزش دادن به خود به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید، کاتالیزورهای آینده را شناسایی کنید و مهارت ناوبری بهتری در بازار صعودی داشته باشید.

2 – مشخص کردن اهداف معامله و سرمایه گذاری

شما باید اهداف سرمایه گذاری خود را به وضوح درک کنید. آیا به دنبال نوسانات کوتاه مدت هستید یا به فرصت‌های بلندمدت چشم دوخته‌اید؟ تعیین اهداف به حفظ تمرکز در میان هیاهوی بازار کمک می کند و شما را به سمت دستیابی به هدف اصلی خود راهنمایی می‌نماید.

3 – سرمایه گذاری به اندازه توان از دست دادن

هرگز بیش از آنچه که می‌توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید. در محیط پرخطری پون بازار رمزارزها، بسیار مهم است که تسلیم احساسات نشوید. گرفتن تصمیمات عاقلانه، به جای تحت تاثیر قرار گرفتن توسط هرج و مرج بازار صعودی، کلید حرکت در بازار غیرقابل پیش بینی است و باید در این بازار  به اندازه توان واقعی خود ریسک کنید.

4 – قبل از معامله تحقیق کنید

قبل از سرمایه گذاری و معامله، تحقیقات خود را انجام دهید. در تجزیه و تحلیل تکنیکال غوطه ور شوید، روندها، نمودارها و هر اندیکاتور لازم را در این تحقیق مورد استفاده قرار دهید. در این راه احساسات خود را مدیریت کنید و تلاش خود را در جایی که واقعا اهمیت دارد صرف کنید. برخی از افراد احساس می‌کنند که بهترین هستند و نیازی به تحقیق ندارند. اما حقیقت چیز دیگری است. انجام تحقیقات شما برای شناسایی جوانب مثبت و منفی یک پروژه ضروری است.

5 – همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید

امروزه صدها رمزارز خوب و مستعد رشد در بازار وجود دارد و بهتر است شما هم سبد رمزارزهای خود را در حد زیادی متنوع کنید. پیشنهاد کارشناسان همیشه این بوده است که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. به خصوص اینکه در طول دوره صعودی، آماده باشید تا سبد خود را متنوع کنید و در انواع مختلف پروژه ها سرمایه‌گذاری کنید، به طوری‌که اگر یکی شکست خورد، دیگری می تواند شما را نجات دهد.

6- احساسات را کنار بگذارید

در بازار رمزارزها هرگز با احساسات کار نکنید. چراکه سرمایه گذاری های عاطفی می تواند خطرناک باشد. وقتی می بینید بازار در حال رشد است، با عجله و احساسات سرمایه گذاری یا معامله نکنید. لحظه ای توقف کنید، تحلیل کنید و سپس معامله خود را باز کنید.

7 – اهمیت تعیین استراتژی خروج

هر معامله‌ای حتی در بازار صعودی می‌تواند به ضرر بینجامد. در ضرر یا سود باید استراتژی خروج خود را به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنید. کارشناسان پیشنهاد می کنند به جای سرمایه گذاری بی رحمانه و بی پایان، پس از رسیدن به هدف خود از بازار خارج شوید. بازار در هر مقطع زمانی ممکن است شاهد رکود یا سقوط قیمتی باشد. بنابراین، برنامه ریزی استراتژی خروج بسیار مهم است.

منبع:بانک اول

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما