گرانیت بهسرام
گرانیت بهسرام
  • شرکت تولیدی گرانیت بهسرام در سال 1379 در مساحتی حدود 200 هزار متر مربع و بالغ بر 30 هزار متر فضای مسقف و با سرمایه اولیه به مبلغ 75.000.000.000 ریال به عنوان اولین تولیدکننده کاشی گرانیتی و لعابدار در شهر تاریخی کاشان فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود.این شرکت قادر به تولید تمام نسلهای کاشی گرانیتی (فلفل نمکی،گرانولتی طرح دار و لعابدار)به صورت مات و براق در سایزهای 30*30-40*40 -60 *30-60 *40-90 *60 و باظرفیت سالیانه 7/2 میلیون متر مربع می باشد.

    این شرکت در سال 1382 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده و در همان سال نیز به عضویت بورس اوراق بهادار در آمد. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات مدرن،مدیریت و کادری مجرب و متخصص توانست ضمن مبدل شدن به یکی از قطبهای بزرگ تولید کننده کاشی و سرامیک در سطح کشور محصولات خود را به کشورهای خاورمیانه نیز ارسال و به عنوان یکی از صادر کنندگان نمونه کشور انتخاب شود.

    تولیدات متنوع با کیفیت بالا ، حاصل تکنولوژی جدید است که شرکت کاشی گرانیتی بهسرام در طول پروسه تولید از آن بهره می گیرد . ماشین آلات پیشرفته از قبیل میکسرهای مجهز ، پرس های مدرن ، دستگاه های خشک کن ، دستگاه ساب کاشی و غیره و همچنین کنترل کننده های کیفیت در تمامی مراحل ، تولید محصولاتی با استاندارد بالا را درکمترین زمان امکان پذیر می سازند . تکنولوژی دقیق و پیشرفته به همراه تجربه و مهارت متخصصین به همراه انتخاب مواد اولیه مناسب از جمله عواملی هستند که سبب ارتقاء این محصولات در بازارهای جهانی گردیده اند .