آغاز فروش دو خودرو لوکس اعلام شد / با نصف قیمت و اقساط ۶۰ ماهه صاحب خودرو شوید +سایت ثبت نام

اقتصاد ۱۰۰- شرایط فروش ام‌وی‌ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده که به‌صورت اقساطی است.

آغاز فروش دو خودرو لوکس اعلام شد  /  با نصف قیمت و اقساط ۶۰ ماهه صاحب خودرو شوید +سایت ثبت نام

،ام وی ام X33 کراس یکی از محصولات جدید مدیران خودرو برای بازار ایران به شمار می‌آید. مدتی پیش در دیجیاتو به بررسی کامل تیپ‌های دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو پرداختیم. اکنون شرایط فروش ام وی ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده است. این شرایط به‌صورت اقساطی است و باعث می‌شود تا ام وی ام X33 کراس شروع قدرتمندی در بازار ما داشته باشد.

در شرایط فروش ام وی ام X33 کراس، هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو به متقاضیان عرضه شده‌اند. قیمت ام وی ام X33 کراس در نسخه دنده‌ای حدود 800 میلیون تومان است و تیپ اتوماتیک آن با 100 میلیون تومان قیمت بیشتری نسبت به نسخه دنده‌ای فروخته می‌شود. رنگ‌های موجود برای ام وی ام X33 کراس دنده‌ای شامل سفید، مشکی و نوک‌مدادی است. ام وی ام X33 کراس اتوماتیک تنوع رنگ مشابهی نسبت به نسخه اتوماتیک دارد.

جدول شرایط فروش ام وی ام X33 کراس در آذرماه 1402:

شرایط فروش ام وی ام X33 کراس

حداقل پیش‌پرداخت موردنیاز برای خرید ام وی ام X33 کراس در هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک، معادل 50 درصد قیمت خودرو است. بخش دیگر قیمت خودرو نیز مربوط به تسهیلات است که در قالب اقساط 12 الی 60 ماهه از مشتری دریافت می‌شود. نرخ سود اقساط به مدت بازپرداخت آن بستگی ندارد و در تمامی حالات، 23 درصد خواهد بود. سود انصراف برای این شرایط فروش درنظر گرفته شده است که به‌صورت 12 درصد سالانه محاسبه می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری پس از تکمیل وجه و مدارک مشتری خواهد بود.

منبع: تجارت نیوز

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما