متقاضیان خرید خودرو عجله کنند / بصورت اقساط با تحویل 45 روزه صاحب خودرو شوید + شرایط

اقتصاد ۱۰۰- شرکت خودروسازی کرمان موتور دور جدید فروش اقساطی محصولات پرفروش خود را بدون قرعه کشی و با اقساط بلند مدت و بدون محدودیت آغاز کرد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام محولات کرمان موتور با ما همراه باشید.

متقاضیان خرید خودرو عجله کنند / بصورت اقساط  با تحویل 45 روزه صاحب خودرو شوید + شرایط

شرکت خودروسازی کرمان موتور دور جدید فروش اقساطی محصولات پرفروش خود را بدون قرعه کشی و با اقساط بلند مدت و بدون محدودیت آغاز کرد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام محولات کرمان موتور با ما همراه باشید.

کرمان موتور دور جدید فروش اقساطی خود را آغاز کرد.کرمان موتور برای رفاه حال مشتریان خود فروش اقساطی با شرایط رویایی گذاشته است.ثبت نام دور جدید فروش اقساطی کرمان موتور ویژه آبان 1402 و با تحویل فوری آغاز شد.در خبر زیر شرایط ثبت نام در طرح فروش اقساطی محصولات کرمان موتور رو با هم می خوانیم.

آغاز فروش اقساطی ۴۸ ماهه کی ام سی T۸ توسط کرمان موتور

کرمان موتور از فروش اقساطی پیکاپ دو دیفرانسیل KMC T۸ این شرکت از روز یکشنبه ۱۴آبان خبر داد.

بر اساس اعلام کرمان موتور پیکاپ T۸ با قیمت ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از ۱۴آبان ماه جاری و به صورت اینترنتی بر روی آدرس customer.kermanmotor.ir بصورت نقدی و اقساطی فروخته می شود.

فروش این پیکاپ در رنگ های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری است و تحویل خودرو برای مشتریان در ۴۵ روز کاری آینده از سوی شرکت کرمان موتور انجام خواهد شد.

کرمان+موتور


 

منبع: خبرماشین

وبگردی

ارسال نظر

 
.