کاشی نیلو
کاشی نیلو
 •  شرکت کاشی نیلو در سال 1356 به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در نزدیکی شهر زیبای اصفهان تاسیس و با ظرفیت 1 میلیون متر مربع در سال به بهره برداری رسید. در سال 1373 اولین فاز توسعه شرکت، تولید شرکت را به 3 میلیون متر و فاز دوم توسعه این میزان را به 5 میلیون متر در سال رسانید. نقطه عطف توسعه شرکت در سال 1383 با بهره برداری از خطوط تولید پرسلان شکل گرفت. با راه اندازی این خطوط شرکت امکان تولید انواع محصولات پرسلانی را بدست آورد .

   
  سبد کالای شرکت کاشی نیلو در حال حاظر شامل 7 نوع محصول در رنگ ها، طرح ها و سایز های متنوع می باشد.
  این محصولات عبارتند از:
  1-    کاشی دیوار
  2-    کاشی کف
  3-    پرسلان لعابدار
  4-    پرسلان پولیش شده
  5-    پرسلان نانو شده
  6-    پرسلان ضد اسید
  7-    محصولات آنتی باکتریال
  8-    محصولات دیجیتال پرینت
  تنوع سایز محصولات تولید شده توسط شرکت کاشی نیلو از سایز   20 *20  سانتیمتر تا 60  * 120 سانتیمتر       می باشد، لذا سبد کالایی محصولات این شرکت در حال حاضر کاملترین سبد کالا در میان شرکت های تولید کننده این محصولات در خاور میانه است.                      
   
  محصولات پرسلانی با دارا بودن خواص طبیعی سنگ شامل استحکام و دوام بالا و زیبایی ذاتی مزایای زیادی نسبت به آن دارد که شامل موارد زیر است:
  1-    جذب آب بسیار پایین ( زیر 5/0 درصد) که موجب دوام بالا ومقاومت در مقابل یخزدگی در محیط های  OUT DOOR میگردد.
  2-    مقاومت خمشی بسیار بالا ( بیش از 400 کیلو گرم بر سانتیمتر مربع) که استفاده آن را در محیط های ترافیکی و کارگاهی ممکن می سازد.
  3-    وزن پاینتر آن نسبت به سنگ طبیعی که موجب سبک سازی ساختمان می شود.
  4-    مقاومت نسبت به مواد شوینده اسیدی و بازی
  5-    قیمت مناسبتر نسبت به سنگ طبیعی
  6-    امکان تولید در سایزها و رنگهای مختلف
  محصولات پرسلانی ضد اسید با قطر بیشتر و لعاب و بدنه مقاوم در مقابل 17 نوع اسید و انواع باز ها، رنگها و رزین ها و مقاومت خمشی بالاتر برای محیط های صنعتی، ترافیکی و آزمایشگاهی بسیار مناسب می باشد.
  در راستای ارتقا کیفیت تولیدات، شرکت کاشی نیلو موفق به اخذ استاندارد های داخلی و استاندارد های بین المللی برای تمام محصولات خود گردیده است.

  لذا بدینوسیله شرکت کاشی نیلو با اتکا به خداوند متعال آمادگی خود را جهت پاسخگوی به نیاز شما در حوضه کاشی و سرامیک اعلام می دارد.