کارتن ایران
کارتن ایران
 • «بزرگترین تولید کننده کارتن در ایران»

  شرکت کارتن ایران با بیش از نیم قرن تجربه، اولین کارخانه تولیدکننده انواع کارتن و ورق کنگره ای در کشور می باشد که در سال 1338 شمسی توسط بخش خصوصی تاسیس و در اواخر سال 1354 شمسی به شرکت سهامی عام تبدیل گردید. به دنبال توسعه ماشین آلات تولیدی کارخانه تا سال1357 ، همواره ظرفیت تولید شرکت کارتن ایران افزایش یافته و هم اکنون یکی از بزرگترین واحد از این دست در منطقه می باشد. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 1357 و با راه اندازی ماشین آلات جدید، تجهیز شرکت به نرم افزار و سخت افزارهای مناسب انجام پذیرفته و با اقدامات تکمیلی، ظرفیت کارخانه افزایش یافته است.

  ارزش های شرکت کارتن ایران:

  مشتریان: صداقت، شفافیت و اعتماد سازی

  کارکنان: سلامتی، انگیزه، چابکی و کار گروهی

  سهامداران: ارزش آفرینی

  جامعه: دوستدار محیط زیست

  سرمایه انسانی:

  تا پایان تیر ماه سال 1398, تعداد کارکنان شرکت بالغ بر 340 نفر می باشد که از این مجموع، تعداد 144 نفر در بخش تولیدی، تعداد 87 نفر در بخش خدماتی و تعداد 109 نفر در بخش ستادی شرکت کارتن ایران مشغول به فعالیت می باشند.

  انواع ورق های کارتن

  تولید کننده انواع ورق های عادی , کارتن های دایکاتی و لمینت , کارتن های آمریکایی , سینی , کارتن های ته قفلی , منقسم و نگهدارنده , کارتن های بدون چسب , نیم کارتن , کارتن های کیبوردی و انواع کارتن های اسباب کشی و اداری

  سازنده انواع جعبه های کارتنی

  سازنده انواع جعبه های کارتنی برای محصولات متفاوت، جعبه مواد غذایی، جعبه لوازم خانگی، جعبه محصولات ساختمانی، جعبه محصولات شیمیایی، جعبه سیگار و دخانیات، جعبه صنایع سلولزی، روانکارها و…

  بالاترین ظرفیت تولید

  کارتن ایران بزرگترین شرکت تولید کننده کارتن در ایران با برخورداری ازفناوری های برتر روز دنیا، بهترین و پیشرفته ترین ماشین های صنعت کارتن سازی و همچنین بهره گیری از پرسنل مجرب و با دانش بیشترین ظرفیت تولید در بین شرکت های کارتن سازی ایران را دارا می باشد.