تتر با دلار روی یک خط ایستاد / کف قیمت دلار چقدر است؟

اقتصاد ۱۰۰- قیمت دلار طی دو روز ابتدایی هفته در محدوده‌ای مشخص نوسان داشت و در آخرین معامله روز یکشنبه در کف کانال ۹ کریدور پنجم بسته شد.

تتر با دلار روی یک خط ایستاد / کف قیمت دلار چقدر است؟

معامله‌گران، حرکت خنثی بازار ارز را حاصل تلاش و ارزپاشی سیاست‌گذار می‌دانند. به اعتقاد آنها دست بازارساز پر است و از منابع ارزی به‌ عنوان سرعت‌گیر رشد دلار استفاده می‌کند.

کف قیمت دلار چقدر است؟

معامله‌گران بازار ارز معتقدند احتمال افت بیشتر قیمت دلار تا کف کانال هشتم کریدور پنجم وجود دارد و کاهش بیشتر قیمت اسکناس آمریکایی را ضعیف می‌دانند. فعلاً بازیگران ارزی تمایلی به مبادلات جدی در بازار ندارند و در لاک احتیاطی فرو رفته‌اند.

ه نظر می‌رسد در حال حاضر معامله‌گران، بازار دلار و طلا را جذاب نمی‌بینند و ترجیح می‌دهند تا انتخابات ماه آینده صبر کنند. برخی از معامله‌گران قفل شدن حجم نقدینگی‌ را در خودرو و بورس بیشتر از دلار و طلا می‌دانند و می‌گویند اگر ریزش‌های اخیر بورس را فاکتور بگیریم، در ماه‌های گذشته سرمایه‌های سرگردان باعث رونق بازار سهام شده‌اند.

تحلیلگران بازارهای مالی با تکیه بر همگرایی تورم با قیمت دلار، این اسکناس را ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان عقب‌تر از تورم می‌دانند و معتقدند در کوتاه‌مدت روند بازار ارز تحرکات محدودی دارد؛ اما در بلندمدت قیمت این اسکناس با تورم هم‌راستا می‌شود.

تتر با دلار روی یک خط ایستاد

گفتنی است قیمت درهم روز شنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۱۶۰ تومانی قرار گرفت و کاهش ۶۰ تومانی پیدا کرد. تتر روی رقم ۵۹ هزار تومانی معامله شد و با دلار تراز شد.

قیمت پوند انگلیس روی رقم ۷۵ هزار و ۱۹۰ تومانی قرار گرفت و کاهش ۱۰۰ تومانی داشت و یورو نیز روی رقم ۶۴ هزار تومانی ایستاد و کاهش ۱۰۰ تومانی پیدا کرد.

شایان ذکر است اسکناس دلار روز یکشنبه ۲۲۸ تومان افزایش پیدا کرد و با رقم ۴۵ هزار و ۵۰۸ تومانی عرضه شد و حواله دلار نیز با رشد ۱۶۶ تومانی با رقم ۴۲ هزار و ۴۹۱ تومانی عرضه شد.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما