با همستر کامبت پولدار می‌شویم؟ / نکاتی در خصوص بازی همستر کامبت

اقتصاد ۱۰۰- همستر کامبت یک بازی به سبک Tap to Earn است و در محیط یک ربات تلگرامی انجام می‌شود. در این ویدئو درباره این بازی و احتمال کسب درآمد از آن صحبت شده است.

با همستر کامبت پولدار می‌شویم؟ / نکاتی در خصوص بازی همستر کامبت
بازی همستر کامبت بازی در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام انجام می‌شود و می‌توانید با ضربه زدن، سکه‌های درون بازی را کسب کنید. اما کاربران برای اینکه بتوانند از طریق این بازی‌ها کسب درآمد کنند با اما و اگرهایی مواجه هستند.

نکاتی در خصوص بازی همستر کامبت

ترفند: شما در نقش مدیرعاملی بازی می‌کنید که یک همستر است و یک صرافی ارز دیجیتال را اداره می‌کند.

کسب سکه: با ضربه زدن روی نماد همستر سکه به دست می‌آورید، اما چیزهای بیشتری هم وجود دارد. می‌توانید سکه‌هایتان را در ارتقای صرافی خود سرمایه‌گذاری کنید که درآمد غیرفعال ایجاد می‌کند.

Daily Combos: یک سیستم ترکیبی روزانه وجود دارد که در آن پاداشی معادل پنج میلیون سکه برای ارتقای استراتژیک ویژگی‌های خاص صرافی خود دریافت می‌کنید.

مواردی که باید در خصوص بازی همستر کامبت نظر بگیرید:

بازی همستر کامبت نسبتاً جدید است و حول محور ارزهای دیجیتال می‌چرخد. اینها می‌توانند سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثبات و پرخطر باشند، بنابراین اگر می‌خواهید برای کسب پاداش‌های احتمالی ارزهای دیجیتال در آینده بازی کنید، احتیاط کنید.

منابعی وجود دارند که بازی را توصیه می‌کنند، اما مهم است که قبل از سرمایه‌گذاری در زمان یا پول، تحقیقات خود را انجام دهید.

در این قسمت از برنامه  ارز و رمز  به شکل فشره به توضیح این بازی پرداخته‌ایم.

سلب مسئولیت: همان‌طور که بر همگان روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیازمند  دانش و تجربه‌ کافی  است. این گزارش تجارت‌نیوز تنها در راستای تحلیل داده‌ها و اخبار مربوطه است و این مجموعه هیچ‌گونه پیشنهادی برای هر نوع معامله‌ای به خوانندگان محترم ارائه نمی‌دهد.

منبع: تجارت نیوز

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما