قیمت طلا و سکه امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳/حباب سکه برخلاف قیمت افزایشی شد

اقتصاد ۱۰۰- قیمت طلا و سکه امروز با روند متوازنی بازگشایی نشد. قیمت طلا کاهش پیدا کرد و سکه با روند رنج دلار همراه شد و نوسانات محدود افزایشی داشت. معامله‌گران در انتظار تعیین تکلیف رخدادهای سیاسی هستند تا به بازارهای مالی خط دهد.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳/حباب سکه برخلاف قیمت افزایشی شد

قیمت طلا و سکه امروز با روند متفاوتی از یکدیگر بازگشایی شد. بازار طلا با کاهش قیمت اونس جهانی طلا همراه شد و روند رنج دلار قطعات سنگین سکه را افزایشی محدود داد.

Screenshot 2024-05-08 at 12.53.49 PM

قیمت طلا و سکه در پنجمین روز هفته با روند فاکتورهای اساسی تعیین قیمت در بازار طلا همراه است و روند باثباتی ندارد. قیمت طلا کاهشی شد و سکه‌های سنگین رشد محدودی دارند. هرچند بازار طلا در هفته‌های گذشته در شرایط رکودی به سر می‌برد اما معامله‌گران امید دارند در ماه‌های آینده رونق تا حدودی به این بازار برگردد.

گفتنی است اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۲۳۰۷ دلاری در حال معامله است و کاهش نزدیک به هفت دلاری دارد. اونس جهانی نقره امروز روی قیمت ۲۷ دلاری ایستاده است و حدود ۵۰ سنت کاهش دارد. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با قیمت ۵۳ هزار و ۹۶۰ تومان در حال معامله است.

سکه در روند رنج افتاد

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت با افزایش محدود ۹۴ هزار تومانی بازگشایی شد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۴۱ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رشد ۲۰ هزار تومانی با رقم ۳۸ میلیون تومان در حال معامله است.

گفتنی است قیمت سایر قطعات سکه تغییر قیمتی پیدا نکرده‌اندو با ارقام روز گذشته در حال معامله هستند. نیم‌‌‌سکه با رقم ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی، ربع‌سکه در کف کانال ۱۵ میلیون تومانی و سکه گرمی با رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی همانند روز گذشته معامله می‌شوند.

حباب سکه برخلاف قیمت افزایشی شد

قیمت طلا  در لحظه نگارش این گزارش کاهشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با کاهش ۱۲۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۷۲۹ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲۷ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۵۴ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز روند افزایشی دارد. حباب سکه امامی ۲۸۴ هزار تومان، سکه بهار ۲۰۷ هزار تومان، نیم‌سکه ۸۸ هزار تومان، ربع‌سکه ۴۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۱ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما