دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور مطرح کرد:

هلدینگ پتروپالایش اصفهان الگوی موفق دیگر صنایع کشور است / از هیچ حمایتی دریغ نمی کنیم

اقتصاد ۱۰۰ - دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور گفت: اقدامات صورت گرفته در هلدینگ‌ پتروپالایش اصفهان نماد و الگوی مناسبی برای توسعه و پیشرفت دیگر صنایع کشور همانطور که امروز این مجموعه به عنوان الگوی موفق پالایشگاه‌های کشور تبدیل شده است.

هلدینگ پتروپالایش اصفهان الگوی موفق دیگر صنایع کشور است / از هیچ حمایتی دریغ نمی کنیم

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مدیرعامل، معاونت‌ها و همه پرسنل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در این مجموعه‌ را در خصوص تبدیل پالایشگاه‌ها به پتروپالایشگاه‌ها، تکمیل زنجیره ارزش و در نهایت جلوگیری از خام فروشی به خوبی شاهد هستیم. 

IMG_202311325_222330858

دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور استفاده از جوانان نخبه در بخش‌‌های مختلف هلدینگ پتروپالایش اصفهان را دیگر نقطه قوت این مجموعه دانست و ابراز کرد: در زمانی که معاندین همه تلاش خود را برای پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه به کار گرفته‌اند، در هلدینگ پتروپالایش اصفهان شاهد امیدآفرینی جهادگونه در این هلدینگ و به ویژه در دل جوانان هستیم. 

وی با بیان اینکه پیاده‌سازی مدیریت استراتژیک در هلدینگ پتروپالایش اصفهان به خوبی انجام شده است، ادامه داد: ما در حوزه‌های مختلف تعاملات خوبی را با این مجموعه داریم و از هیچ حمایتی برای توسعه و پیشرفت این بنگاه بزرگ صنعتی دریغ نخواهیم کرد. 

عاشوری همچنین به بازدید از پروژه‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان اشاره کرد و گفت: تعداد پروژه‌ها به اندازه‌ای است که در تاریخ صنعت نفت در یک مجموعه این میزان پروژه را شاهد نبوده‌ایم. 

وی تاکید کرد: ضروری است به منظور امیدآفرینی و آشناسی  دانشجویان با ظرفیت‌های موجود در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، با قدرت بیشتری در این مجموعه پیگیری شود. 

یک تیر و سه نشان اجرای پروژه‌های عمرانی در هلدینگ پتروپالایش اصفهان

IMG_202311325_222340229

همچنین دکتر محسن قدیری، مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیز در این نشست ضمن قدردانی از حضور مهمانان در این مجموعه با اشاره به تغییر رویکردها در هلدینگ پتروپالایش اصفهان طی 2 سال اخیر اظهار کرد: ما رویکرد خود را از تولید محوری به پروژه محوری تغییر دادیم و حاصل آن، بیش از 450 پروژه اجرایی شد که همه آنها با پیشرفتی جلوتر از برنامه‌ریزی صورت گرفته در حال اجرا است. 

وی با اشاره به اینکه رسالت هر یک از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان در واقع تضمین کننده حیات شرکتی دیگر است، افزود: برای مثال شرکت مشعل‌پویا تولید تجهیزاتی را خواهد داشت که در دیگر شرکت‌ها و صنعت نفت کشور قابل استفاده خواهد بود و نوعی زمینه خودکفایی کامل در زمینه تولید این تجهیزات در کشور را فراهم می‌سازد. 

دکتر قدیری تصریح کرد: راه‌اندازی نیروگاه یک هزارمگاواتی برق دیگر رسالت هلدینگ مشعل‌پویا است که قرار است نیروگاهی تمام ایرانی را با وارد کردن تکنولوژی و بومی سازی آن محقق کند. 

قدیری رسالت دیگر شرکت‌های زیرمجموعه را افزایش سودآوری و همچنین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی اعلام کرد و گفت: این امر با توسعه زنجیره ارزش محقق خواهد شد و در واقع با یک تیر سه نشان خواهیم زد که یکی از آنها سودآوری بیشتر برای سهامداران، دوم حفظ محیط زیست با کاهش آلاینده‌های جوی و سوم جلوگیری از خام فروشی است. 

IMG_202311325_222347942

مدل مالی موفق هلدینگ پتروپالایش اصفهان 

همچنین ناصر تنگستانی مدیرمالی و اداری انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت نیز در این نشست با تاکید بر اینکه بنگاه‌های اقتصادی باید سودده‌ باشند، اظهار کرد: چنانچه بنگاه‌های اقتصادی سودده نباشند نمی‌توانند مالیات خود را پرداخت کنند و از این رو بر اقتصاد کشور تاثیر مستقیم دارند. 

وی تصریح کرد: هلدینگ پتروپالایش اصفهان مدل مالی موفقی را در برنامه‌های خود پیاده سازی کرده که باید به عنوان الگو برای سایر شرکت‌های زیرمجموعه صنعت نفت نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

گفتنی است دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور و هیات همراه در بدو ورود به هلدینگ پتروپالایش اصفهان با حضور در گلزار شهدای گمنام، با شهدای این مجموعه تجدید بیعت کردند.

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.