گردهمایی صنعت‌گران برق و انرژی‌های نو در اصفهان

اقتصاد 100- سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی و اولین نمایشگاه تخصصی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر اصفهان از 28 تا 31 شهریورماه برگزار می‌گردد.

گردهمایی صنعت‌گران برق و انرژی‌های نو در اصفهان

به گزارش گروه ویترین؛ این دو عنوان نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 12 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و با مشارکت 109 مشارکت کننده از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، یزد، خراسان رضوی و البرز برگزار می‌شود.​

زمینه‌های فعالیت مشارکت کنندگان این دو نمایشگاه شامل اتوماسیون صنعتی، سیم و کابل، تجهیزات روشنایی، انرژی‌های تجدید پذیر، تولید کنندگان محصولات صنعتی، پخش سیم و کابل، خدمت آزمایشگاهی و محیط زیست، دستگاه‌های لیزر، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق، تولید کنندگان الکترو موتور و سایر تجیهزات مرتبط با صنعت برق است.

در راستای ارتقاء کیفیت این دو عنوان نمایشگاهی و در زمان برگزاری نمایشگاهی، بیش از 6 رویداد جنبی و همایش از جمله همایش صنعت برق، چالش‌های کنونی و چشم‌انداز آینده، اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های دولتی به پژوهشگاه وزارت نیرو، پنل توسعه زیست‌بوم نوآوری استان اصفهان در حوزه برق و انرژی، کارگاه تخصصی مدل‌های کسب و کار و تجاری سازی تولید صنعت برق و.... با حضور مشارکت کنندگان و متخصصان این حوزه برگزار خواهد شد.

از برندهای حاضر در این دو عنوان نمایشگاهی می‌توان به نام‌های فولاد مبارکه اصفهان، وادی برق، منور گستر، بازرگان دهقان، بازرگانی آتشکار و پارت دیزل اسپادانا اشاره کرد.

لازم به ذکر است هیات‌های تجاری از وزارت برق کشور عراق و همچنین هیات تجاری از اقلیم کردستان عراق از این رویداد نمایشگاهی بازدید خواهند کرد.

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی و اولین نمایشگاه تخصصی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر اصفهان از 28 تا 31 شهریورماه و ساعت بازدید 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق،  نمایشگاه بین‌المللی اصفهان  میزبان صنعت‌گران برق، کارشناسان، خبرگان و فعالان اقتصادی این حوزه است.

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما