با انجام اقدامات شاخص درزمینه فرزند آوری و ترویج فرهنگ ازدواج ؛

هلدینگ پتروپالایش اصفهان در دومین رویداد جوانی جمعیت حائز رتبه برتر شد

اقتصاد100- در دومین رویداد جایزه ملی جمعیت که به میزبانی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان در۱۱ تیرماه در تالار گل نرگس برگزار شد هلدینگ پتروپالایش اصفهان درزمینه ترویج فرهنگ ازدواج و فرزند آوری حائز رتبه برتر شناخته و معرفی شد .

هلدینگ پتروپالایش اصفهان در دومین رویداد جوانی جمعیت حائز رتبه برتر شد

رئیس حوزه مدیریت و مشاور امور بانوان و خانواده هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، با اشاره به اینکه  بر اساس نظر هیات مدیره این شرکت تاکنون اقدامات حمایتی خوبی به تمامی پرسنل پالایشگاه در راستای فرزند آوری و ترویج فرهنگ ازدواج صورت گرفته است افزود:در سال گذشته در این شرکت تعداد۱۳۸ مورد وام ازدواج به متقاضیان داده شد و تعداد ۱۱۹ مورد وام فرزند آوری نیز به متقاضیان داده شد.

ندا حاجی باقری،  با اشاره به اینکه با اقدامات بسیار خوبی که در این زمینه برای پرسنل  پالایشگاه انجام شد  ومیزان وام های اختصاص یافته برای فرزند آوری در سال گذشته نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۴ برابر افزایش داشت افزود:میزان وام اختصاص یافته در زمینه نیز ۲ برابر افزایش داشت .

وی ادامه داد:هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اقدامات شاخصی که در زمینه فرزند آوری و توجه به جوانی جمعیت داشت رتبه برتر دومین رویداد جایزه ملی جمعیت را در بین شرکت های خصوصی در تیرماه امسال به خود اختصاص داد و دراین رویداد    مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری اصفهان از دکتر محسن قدیری مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به پاس تلاش در راستای ایجاد تحول در حوزه خانواده و کسب رتبه برتر در رویداد جایزه جوانی جمعیت تقدیر و قدردانی کرد.

22

باید چاله های جمعیتی را مرتفع کنیم

همچنین مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان ، در دومین رویداد جایزه ملی جمعیت استان اصفهان که با حضور دستگاه های منتخب در زمینه جوانی جمعیت برگزار شد گفت:رویداد جایزه ملی جمعیت یکی از رویدادهای ویژه‌ای است که به همت مسئولان و دولتمردان برنامه‌ریزی و در سال جاری دومین رویداد آن برگزار شد، همچنین با مشورت و تصمیم‌گیری مسئولان تصمیم گرفتیم دومین رویداد جایزه ملی جمعیت استان اصفهان را به صورت خانوادگی برگزار کنیم.

مرضیه استکی افزود: شهید رئیسی نگاهی ویژه نسبت به حوزه جمعیت داشت و فعالیت‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای مدنظر دولت سیزدهم بود که برگزاری این رویداد یکی از همین اقدامات مؤثر است، نگاه ویژه دولت رئیس جمهور شهید نسبت به مسئله جمعیت بسیار ارزشمند است.

وی عنوان کرد: تمام کنشگران و فعالان حوزه جمعیت در حال تلاش هستند تا چاله‌های جمعیتی موجود را رفع کنند، در این جهت راهکارها و پیشنهادات مختلفی مطرح می‌شود و هر مجموعه و دستگاهی تلاش می‌کند این راهکارها را اجرایی کند و به سرانجام برساند، امیدوار هستیم این فعالیت‌ها و برنامه‌ها انگیزه‌ای باشد در کنار تمام تلاش‌های فعالان این حوزه تا بتوانیم مشکلات و چالش‌های جمعیتی را رفع کنیم.

استکی ادامه داد: در مرحله‌ای قرار گرفتیم که از شرایط تمام شهرستان‌های استان مطلع هستیم و وضعیت آن را از نظر مسئله جمعیت بررسی کردیم و قرار است با همت و همکاری کنشگران و فعالان این حوزه مسائل و مشکلات را در شهرستان‌های مختلف را پیگیری کنیم و به سرانجام برسانیم.

33

وی ادامه داد: رویداد جایزه ملی جمعیت آغاز راهی است که به همت مراکز دولتی و تخصصی و مردم کنشگر حوزه جمعیت برنامه‌های جدی‌تر و گسترده‌تر در حوزه خانواده و جمعیت برگزار شود.

دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استانداری اصفهان اضافه کرد: از تمام کارشناسان و فعالان حوزه جمعیت، همچنین سازمان‌هایی که برای برگزاری این رویداد همراهی کردند، سپاسگزاریم و امیدواریم برنامه‌ها و فعالیت‌های گسترده‌تری در حوزه جمعیت برگزار شود و این رویداد آغاز مسیری برای پیشرفت در حوزه خانواده و جمعیت باشد.

همچنین در این رویداد با حضور محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، مجتبی یکتامنش، مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان و فرزانه کلاهد وزان، رئیس کمیسیون خانواده، بانوان و جوانان شورای اسلامی شهر اصفهان از کنشگران مردمی برتر، انجمن‌های فعال، کارشناسان فعال، نخبگان و دستگاه‌های دولتی و خصوصی حائز رتبه شایسته و فعالان رسانه‌ای در حوزه جمعیت استان اصفهان تقدیر شد.که هلیدنگ پتروپالایش اصفهان در این رویداد به عنوان دستگاه برتر در زمینه توجه به جوانی جمعیت و ترویج فرهنگ ازدواج شناخته و معرفی شد و رتبه برتر را کسب کرد.

منبع: روابط عمومی هلدینگ پترو پالایش اصفهان

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما