استاندار اصفهان: یکی از کارهای خوب دکتر قدیری ساخت یک نیروگاه یک هزار مگاواتی خورشیدی است

اقتصاد100- استاندار اصفهان با تقدیر از مدیر هلدینگ پترو پالایش اصفهان برای اقدام و ترویج فرهنگ خیر و مدرسه سازی در جامعه، گفت: یکی از کارهای خوب آقای قدیری ساخت یک نیروگاه یک هزار مگاواتی خورشیدی است.

استاندار اصفهان: یکی از کارهای خوب دکتر قدیری ساخت یک نیروگاه یک هزار مگاواتی خورشیدی است

سید رضا مرتضوی، با بیان اینکه اصفهان علاوه بر این مؤلفه، شهر خیران و قرض‌الحسنه‌ها است، خاطرنشان کرد: این سه مؤلفه، مؤلفه‌هایی است که بیرون از استان اصفهان، مردم این استان را به آن می‌شناسند.

وی با تقدیر از مدیر هلدینگ پترو پالایش اصفهان برای  اقدام و ترویج فرهنگ خیر و مدرسه سازی در جامعه، گفت: یکی از کارهای خوب آقای قدیری ساخت یک نیروگاه یک هزار مگاواتی خورشیدی است؛ تراز نیروگاه‌های برق ما در کشور منفی است و در برخی از دولت‌های گذشته در بخش تأمین انرژی سرمایه‌گذاری نکرده‌اند و ۸ سال کاری نکردند، اما امثال آقای دکتر قدیری در حال جبران هستند که این هزار مگاوات برابر با یک‌پنجم برق مصرفی فعلی است.

2

مرتضوی ادامه داد: در حوزه آب هم پالایشگاه کمک‌های بزرگی کرد و چند پروژه بزرگ بعد از گذشت چند سال فعال شده است و پروژه‌ای که می‌گفتند ۱۱ سال طول می‌کشد این خط انتقال از دریای عمان به اصفهان برسد در یک سال پنج ماه، ۷۰۰ کیلومتر از آن آماده شد و ۴۸ پیمانکار با جبهه‌های کاری متعدد کار را پیش بردند.

3

استاندار اصفهان با بیان اینکه رئیس‌جمهور در مهرماه گذشته از این پروژه بازدید کردند و تأکید کردند که با همین سرعت کار پیش برود، تصریح کرد: این امیدی که امروز در دل مردم استان ایجاد شده است نباید از بین برود؛ رئیس‌جمهور شهید کارهای بزرگی را در اصفهان آغاز کردند که امیدواریم با حضور مردم در انتخابات و تلاش برای امتداد دولت شهید رئیسی این پروژه‌ها به سرانجام برسد.

منبع: روابط عمومی هلدینگ پترو پالایش اصفهان

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما