مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بازدید رسمی از پروژه های قابل افتتاح پالایشگاه اصفهان عنوان کرد:

هدف ما قرارگیری پالایشگاه اصفهان بین 500 شرکت برتر دنیاست

اقتصاد 100 - مدیر عامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان در بازدید رسمی از پروژه های قابل افتتاح هلدینگ پترو پالایش اصفهان گفت:هدف گذاری ما قرار گرفتن پالایشگاه اصفهان جزو ۵۰۰ شرکت برتر دنیا است و ما در تلاش هستیم با انجام اقدامات بزرگ در این شرکت به افق پیشرفت خود دست یابیم.

هدف ما قرارگیری پالایشگاه اصفهان بین 500 شرکت برتر دنیاست

دکتر محسن قدیری با قدر دانی از حمایت های هیات مدیره هلدینگ پترو پالایش اصفهان برای اجرای طرح های عمرانی با سرعت و دقت بالا گفت:به امید خدا شعبه دوم پالایشگاه اصفهان در بندر عباس راه اندازی خواهد شد.

وی تحقق ایران قوی را در حرکت جهادی و پر تلاش مدیران دانست و گفت:پالایشگاه اصفهان در زمینه توجه به محیط زیست نیز سرآمد است و امسال ۱۱۲۰هکتار برای فضای سبز اقدام به کاشت بذر درخت بادام اسکوپاریا نمود و آمادگی داریم با موافقت هیات مدیره سال آینده نیز ۲۰۰۰هکتار به فضای سبز پالایشگاه بیفزاییم.

Picture2

دکتر قدیری، ادامه داد:پیشرفت های صنعت نفت در کشور هیچ گاه قابل مقایسه با امارات و دیگر کشورها نیست چرا که پیشرفت این کشورها با اتکاءبه آمریکا بوده است ولی موفقیت های کسب شده در جمهوری اسلامی ایران با اتکاءبه توان داخلی واستفاده از پتانسیل نیروهای بومی بوده است.

وی افزود:آنچه در صنایع نفتی برخی کشورهای همسایه استفاده میشود از مصالح و صنایع خارجی است در حالی که آنچه درصنایع ایران استفاده میشود بومی سازی و بر پایه دانش صنعتگران داخلی است.

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به سرمایه گذاری ۶میلیارد یورویی قطر در صنعت پتروشیمی تصریح کرد:ما نیز در پالایشگاه اصفهان برای پویایی صنعت پتروشیمی سرمایه گذاری کرده ایم ما به دنبال طرح های جدید در پالایشگاه اصفهان هستیم که یکی پس از دیگری به مرحله اجرا می رسند .

Picture3

دکتر قدیری،بیان داشت:افق پالایشگاه اصفهان برای استفاده از انرژی خورشیدی ۳هزار مگاوات است که ۱۰۰۰مگاوات آن توسط شرکت مشعل پویا در دست اقدام است.

وی گفت:هیچ بن بستی برای مدیریت طرح های بزرگ در پالایشگاه اصفهان وجود ندارد و ما با راهکارهایی که داریم ۵درصد اثرات تحریم را ازبین خواهیم برد.متاسفانه آنچه که موجب انفعال در کشور شده است ۸۰درصد عدم تفکر مدیریت و کار و تلاش است و ۱۵درصد هم ما مقلوب تحریم های داخلی هستیم .

مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان، ادامه داد:اخیرا برخی صحبت ها از سوی سهامداران این شرکت پیرامون احداث شعبه دوم پالایشگاه اصفهان مطرح شد که با درایت هیات مدیره این مسئله مرتفع شد یا در مورد بحث های محیط زیست که صحبت هایی از سوی مسئولان استان مطرح شده که استاندار اصفهان برای حل این موضوع اقدام کرده اند.

Picture4

دکتر قدیری ادامه داد: از استاندار و مدیران استان بابت همکاری و هماهنگی های صورت گرفته در جهت تعامل و پیشبرد  طرح های پتروپالایش اصفهان قدر دانی می کنیم .

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به نظر شما چرا کسی پرسپولیس و استقلال را نمی‌خرد؟

.

طلا و جواهر اقتصاد 100 : قیمت طلا از کشوری به کشور دیگر متفاوت بوده و ممکن است بتوانید معامله بهتری برای خرید طلا در…

اخبار سلامت

سینما در سینما