پاکو خمس از ایران غرامت یک میلیون دلاری می‌خواهد؟!!

اقتصاد 100- گفته می‌شود که سرمربی تراکتور افکار شومی در سر دارد.

پاکو خمس از ایران غرامت یک میلیون دلاری می‌خواهد؟!!

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، بعد از شکست تراکتور در برابر استقلال که موجب شد تا سرخپوشان تبریزی یک موقعیت خوب برای حضور در جمع مدعیان را از دست دهند شایعه شد که پاکو خمس از سوی باشگاه تراکتور برکنار خواهد شد! شایعاتی هم وجود داشت مبنی بر اینکه پاکو خمس دیگر رغبت به ادامه حضور در تراکتور ندارد و عمدا ترکیب تیم تراکتور را ناهمگون می‌چیند تا با اخراج از سوی باشگاه! غرامت یک میلیون دلاری از باشگاه دریافت کند.

در جلسه‌ای که میان مالک و مدیر عامل و هم چنین پاکو خمس برگزار شد، ضمن بررسی شرایط تیم، نگرانی هواداران و نظرات فنی کارشناسان در خصوص مسائل مختلف درباره تیم نظیر ترکیب و نتایج حاصل شده در هفته‌های اخیر به سرمربی تیم منتقل شد.همچنین پاکو خمس با پذیرش مسئولیت نتایج و عملکرد تیم، برنامه‌های خود را در رابطه با بهبود شرایط تیم تشریح کرد. در پایان این جلسه مقرر شد تمام ارکان باشگاه هم‌راستا با برنامه‌های کادر فنی، بستر لازم را جهت بهبود روند نتیجه‌گیری و موفقیت در ادامه مسابقات فراهم کنند.

این بدون شک یک تصمیم خوب برای آینده تراکتور یکی از مدعیان قهرمانی  است. تجربه در فوتبال ثابت کرده است که ثبات در کادر فنی یک تیم نتیجه بهتری را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : خبر ورزشی

وبگردی

ارسال نظر

 
.