خروج اجباری ۳ بازیکن از اردوی تیم ملی / درگیری‌‎ها تمامی ندارد

اقتصاد 100 - سه بازیکن دعوت شده به اردوی آتزوری از فهرست بازیکنان لوچانو اسپالتی برای بازی‌های ملی پیش رو خط خوردند.

 خروج اجباری ۳ بازیکن از اردوی تیم ملی / درگیری‌‎ها تمامی ندارد

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، لوچانو اسپالتی سرمربی تیم ملی ایتالیا نام داویده کالابریا از میلان، الکس مرت از ناپولی و رافائل تولوی از آتالانتا را به دلیل مصدومیت از فهرست بازیکنان آتزوری برای بازی‌های ملی پیش رو خط زد و قرار نیست که بازیکنانی جدید را جایگزین آنها کند.

ایتالیا در دو هفته پیش رو دو بازی حساس در مرحله انتخابی یورو 2024 دارد که در یکی از آنها به مصاف مقدونیه شمالی خواهد رفت و در دیگری برابر اوکراین قرار خواهد گرفت. سه بازیکن نامبرده در هفته جاری در تیم‌های باشگاهی خود دچار مصدومیت شدند و به همین دلیل به کمپ تیم ملی ایتالیا نخواهند رفت.

کالابریا در تساوی 2-2 شنبه شب میلان برابر لچه آسیب دید و نتایج تصویربرداری‌ها از مصدومیت عضله فلکسور ران کاپیتان روسونری حکایت داشته است. در همین حال الکس مرت، سنگربان ناپولی هم حین گرم کردن برای بازی تیمش مقابل امپولی در روز گذشته (یکشنبه) - دیداری ناپولی آن را در نهایت یک بر صفر باخت - از ناحیه عضله ساق پا آسیب دید و مجبور شد جای خود را به پیرلوئیجی گولینی بدهد. در همین حال، رافائل تولوی نیز که پیش از مصدوم شده بود، نمی‌تواند آتزوری را همراهی کند.

انتهای پیام/

وبگردی

ارسال نظر

 
.