کادوی تولد قلعه نویی به وحید امیری !

اقتصاد 100- وحید امیری حالا با هدف بازی در جام ملتهای آسیا پا به اردوی تیم ملی با سرمربی جدید خواهد گذاشت.

کادوی تولد قلعه نویی به وحید امیری !

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، وحید امیری یکی از موثرترین بازیکنان چندپسته فوتبال ایران به حساب می‌رود که در سالهای اخیر در پرسپولیس و تیم ملی در پست‌های مختلف نقش آفرینی کرده است.

وحید امیری در بهار ۱۴۰۱ دچار مصدومیت سختی از ناحیه کمر شد و ماه‌های بسیاری را به دلیل جراحی، دور از زمین فوتبال و مسابقات رسمی بود. با این حال امیری از هفته هفتم لیگ به بازی‌های پرسپولیس اضافه شد و با تصمیم کارلوس کی‌روش در لیست نهایی ایران برای جام جهانی قرار گرفت.

علی‌رغم تمام مسیر سختی که امیری برای رسیدن به شرایط بازی در جام جهانی طی کرده بود اما کی‌روش به او بازی نداد تا یکی از حسرت‌های فوتبالی این بازیکن در قطر ۲۰۲۲ شکل بگیرد.

 امیری در هفته‌های اخیر چهره موثری از خود در پرسپولیس نشان داده و در جناح چپ خط دفاعی پرسپولیس مهره‌ای ثابت بوده است. امیری حالا با نظر امیر قلعه‌نویی به عنوان مسن‌ترین بازیکن به اردوی تیم ملی فراخوانده شده است.

او متولد ۱۳ فروردین ۱۳۶۷ است و در نوروز پیش رو ۳۵ ساله می‌شود. با این وجود امیری همچنان خستگی ناپذیر و دونده تلاش می‌کند و داشتن یک بازیکن در خدمت تیم چون او می‌تواند برای هر تیمی برگ برنده باشد. امیری حالا با هدف بازی در جام ملتهای آسیا پا به اردوی تیم ملی با سرمربی جدید خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

منبع : ورزش۳

وبگردی

ارسال نظر

 
.