دعوای زن و شوهری در رئال مادرید !

اقتصاد 100- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، پیش از دیدار تیمش با لیورپول در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان در کنفرانس مطبوعاتی پاسخی طنزآمیز به سوالی درباره جدال رسانه‌ای بازیکن تیمش، کریم بنزما با دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه داد.

دعوای زن و شوهری در رئال مادرید !

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، دشان که از زمان جام جهانی درباره مصدومیت و ترک اردوی تیم ملی فرانسه توسط بنزما سکوت کرده بود، در یک مصاحبه گفت ستاره فرانسوی رئال مادرید با تصمیم خودش کمپ تیم ملی فرانسه را ترک کرد و به مادرید برگشت. بنزما که از این ادعای دشان خشمگین شده بود ابتدا در یک پست اینستاگرامی او را به دروغگویی متهم کرد و سپس به خبرنگاران گفت به زودی واقعیت را خواهد گفت.

اما سرمربی رئال مادرید در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «این یک مسئله شخصی است. دشان هم بازیکن من بوده و برایش احترام قائلم، چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی. نمی‌خواهم در این ماجرا دخالت کنم. به نظرم این داستان روی بنزما تاثیری نخواهد داشت. کریم درباره این موضوع صحبت نمی‌کند و به نظرم برایش مهم نیست. در ایتالیا می‌گوییم در دعوای زن و شوهری نباید دخالت کرد. پس دخالت نکنید.»

انتهای پیام/

منبع : خبر ورزشی

وبگردی

ارسال نظر

 
.