اتفاق شوکه‌کننده برای اسطوره فوتبال ! + عکس

اقتصاد 100- دیوید بکام سرما و باران را تحمل کرد تا بازی پسرش در برنتفورد را از نزدیک تماشا کند. اما پسرش رومئو در پیروزی مقابل آرسنال حتی ثانیه‌ای هم وارد زمین نشد.

اتفاق شوکه‌کننده برای اسطوره فوتبال ! + عکس

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، بکام ۴۷ ساله، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، با جوانترین پسرش کروز و دوستش تانا هولدینگ در سکوهای ورزشگاه VBS جامعه ساتون یونایتد همراه شد. اما امید خانواده برای تشویق رومئو از بین رفت زیرا این بازیکن توسط نیل مک فارلین، سرمربی برنتفورد B برای دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی لیگ برتر روی نیمکت قرار گرفت. و با پایان یافتن بازی بکام کوچک که به صورت قرضی از اینتر میامی به این تیم آمده، علیرغم گلزنی دراماتیک در آخرین لحظه مقابل ولدستون در ماه گذشته، وارد میدان نشد.

اما در نهایت الکس گیلبرت کاپیتان برنتفورد B در آخرین دقیقه وقت‌های اضافه پنالتی را به گل تبدیل کرد و نتیجه بازی را به ۱-۰ رساند و مورد تشویق دیوید، کروز و تانا و ۵۱۳ نفر دیگر در ورزشگاه قرار گرفت.

بکام

بکام از زمان پیوستن رومئو به برنتفورد بی به مدت ۶ ماه، دائما در ورزشگاه حضور دارد تا بازی پسرش را از نزدیک تماشا کند.

و همانطور که نشریه سان گزارش داد، بکام جونیور آماده است تا در آستانه بازی اوکراین با انگلیس در مقدماتی یورو ۲۰۲۴، در یک بازی دوستانه پشت درهای بسته مقابل اوکراین شرکت کند. برنتفورد زمین تمرین خود را به روی اوکراینی‌ها باز کرده است و تیم B آنها بازی تدارکاتی را در ۲۳ مارس برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : the sun

وبگردی

ارسال نظر

 
.