زیدان هر رقمی بخواهد شیخ قطری می‌پردازد !

اقتصاد 100- امیر قطر که می‌تواند در تصمیم‌های مهم باشگاه حرف آخر را بزند به دلیل علاقه زیادی که به زین‌الدین زیدان دارد از ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، خواسته هر طور شده ترتیبی بدهد تا زیدان از فصل آینده روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن بنشیند.

زیدان هر رقمی بخواهد شیخ قطری می‌پردازد !

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، در اسپانیا نشریه ال‌ناسیونال در گزارشی مدعی شد تکلیف مربیگری پاری‌سن‌ژرمن مشخص شده و مدیران قطری این باشگاه حکم به قطع همکاری با کریستوف گالتیه داده‌ و حتی جانشین او را هم انتخاب کرده‌اند. گزینه مد نظر آن‌ها کسی نیست جز زین‌الدین زیدان.

بعد از حذف پی‌اس‌جی از جام حذفی فرانسه به دلیل شکست مقابل مارسی و سپس حذف از مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ با دو شکست پیاپی مقابل بایرن مونیخ به نظر می‌رسد سرنوشت کریستوف گالتیه مشخص شده است.

یک روز بعد از شکست مقابل بایرن در بازی برگشت، جیمی آلجرینو، بازیکن سابق پی‌اس‌جی که به عنوان کارشناس فوتبال با شبکه یوروپ۱ همکاری می‌کند گفته بود: قرار بود روز پنج‌شنبه گذشته جلسه مدیریت بحران با حضور گالتیه در باشگاه برگزار شود، اما این جلسه تا بعد از بازی با بایرن به تعویق افتاد. با توجه به نتایجی که به دست آمد گالتیه فصل بعد مربی پی‌اس‌جی نخواهد بود. سرنوشت او قطعی است و اخراج خواهد شد.

ال‌ناسیونال در گزارش امروز خود مدعی شد از منابع داخلی پاری‌سن‌ژرمن دریافته که مدیران این باشگاه تصمیم قطعی به اخراج گالتیه گرفته‌اند. او بلافاصله بعد از پایان فصل جاری رسما اخراج خواهد شد. اما این گزارش مدعی است پی‌اس‌جی برای جانشینی او هم تصمیمش را گرفته است.

این گزارش حاکی است امیر قطر که می‌تواند در تصمیم‌های مهم باشگاه حرف آخر را بزند به دلیل علاقه زیادی که به زین‌الدین زیدان دارد از ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، خواسته هر طور شده ترتیبی بدهد تا زیدان از فصل آینده روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن بنشیند. شیخ تمیم بن حمد آل ثانی برای راضی کردن زیدان آماده است تا قدرت و اختیاراتی به مراتب بیشتر از سایر مربیان پی‌اس‌جی در اختیار او بگذارد.

انتهای پیام/

منبع : ورزش۳

وبگردی

ارسال نظر

 
.