دستمزد محرمانه !

اقتصاد 100- عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص مبلغ قرارداد قلعه‌نویی در تیم ملی و گل گهر گفت: من واقعا اشراف ندارم و محرمانه است اگر می‌توانید از تاج بپرسید.

دستمزد محرمانه !

به گزارش گروه اقتصاد ورزش، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمینه داوران در گفتگو با رادیو ایران در خصوص انتخاب قلعه‌نویی گفت: اجازه می‌خواهم که رک و شفاف صحبت کنم. برمی‌گردیم به جلسه ده روز پیش که سه، چهار ساعت در مورد آینده تیم ملی صحبت کردیم. در آن جلسه اکثر قریب به اتفاق اعضا از آقای قلعه‌نویی حمایت کردند. من از همین جا به جامعه مربیان کشور و آقای قلعه‌نویی تبریک می‌گویم و امیدوارم خوش بدرخشیم.

او در مورد اینکه گل‌گهر درخواستی مبنی بر نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت در بازی حذفی داشته یا نه گفت: من نمی‌دانم درخواستش رسیده یا نه، اما از رفتار حرفه‌ای باشگاه گل‌گهر تشکر می‌کنم، چون نسبت به تیم ملی نظر مساعد داشتند و علی رغم اینکه در اوج مسابقات هستند بهترین مربی خود را رها کردند. توافقاتی بین قلعه‌نویی، فدراسیون و گل‌گهر اتفاق افتاده و باز هم ممنونم از بچه‌های سیرجان.

افشاریان در خصوص مبلغ قرارداد قلعه‌نویی در تیم ملی و اینکه گفته می شد قراردادش با گل گهر ۵۰ میلیارد بوده، گفت: من واقعا اشراف ندارم و محرمانه است اگر می‌توانید از آقای قلعه‌نویی یا تاج بپرسید. آن چه که می‌دانم این است که آقای قلعه‌نویی نه به خاطر پول و نه به خاطر مادیات به تیم ملی آمده، اگر دنبال پول بود همان گل‌گهر می‌ماند. او دنبال اعتبار فوتبال و کمک به جامعه فوتبال و تیم ملی است. شاید ارقام دهن پر کن باشد، ولی برای کسی که می‌خواهد برای کشورش بجنگد بسیار راحت است. فکر نمی‌کنم این رقم را فدراسیون پرداخت کند، ولی شخصیت قعه‌نویی باید حفظ شود و اعضای هیئت مدیره پشت او هستند.

افشاریان در مورد مدت قرارداد وی گفت: بله تا پایان جام ملت‌ها است، ولی بی شک کسی که می‌تواند تیم را در جام ملت‌ها قهرمان کند، آینده هم برای اوست.

او در مورد دستیاران قلعه‌نویی توضیح داد: بی شک ما باید به قلعه‌نویی برای آینده تیم ملی باید کمک کنیم. ما و آقای تاج هیچ دخالت و نفوذی روی دستیارهای ایشان نداریم. فقط دوست داریم آقای قلعه‌نویی بهترین دستیارها را انتخاب کند تا کار خوب و عالی انجام بگیرد.

افشاریان در خصوص بازی دوستانه با روسیه و برنامه قلعه‌نویی بیان کرد: من روی این موضوع اشراف ندارم. قلعه‌نویی مربی کوچکی نیست و همه بازیکنان ایران را می‌شناسد و به خاطر اعتبارش سعی می‌کند بهترین تصمیم را بگیرد. با توجه به اینکه جلسه‌ای را یکی دو روز قبل داشتند، برنامه یک ساله و بلند مدت او مشخص شده و ما طبق برنامه جلو خواهیم رفت. بی شک ما سعی‌مان این است بهترین کار را برای تیم ملی انجام دهیم تا برای جام ملت‌های آسیا آماده شوند.

رئیس کمیته داوران در مورد VAR بیان کرد: ما شرکتی که تحت قراردادمان است با ما کار می‌کند و رفتارهای اداری و حقوقی را جلو می‌برد. آخرین پلنی که ما انجام دادیم، کارگروه VAR در قطر با مدرس فیفا انجام گرفت. اگر مشکل خاصی پیش نیاید اولین مرحله بعد از این موضوع مسئله آموزش داوران‌مان است. آموزش در ایران خواهد بود و اتفاقات خوبی خواهد افتاد. حتی اگر با دو یا سه ورزشگاه به سمت VAR برویم این کار را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: کشورهای همسایه مثل ازبکستان دو، سه ورزشگاه VAR دارند و بقیه بازی‌ها ندارند. ما سعی می‌کنیم در ورزشگاهی که ساختار فیزیکی بهتری دارد آن را انجام دهیم. ما مشکلات خاص خودمان را داریم. تحریم‌ها، فشارهای حاکم بر کشور کار را سخت می‌کند، اما برای ازبکستان گفتم که اگر با دو با سه ورزشگاه انجام می‌شود یعنی منع قانونی از سوی فیفا ندارد.

افشاریان در خصوص اینکه آیا تا آخر فصل آینده VAR خواهیم داشت گفت: اگر خدا کمک کند و اتفاق بدیمنی نیفتد، انشالله کنار شما خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

وبگردی

ارسال نظر

 
.